Wpis z mikrobloga

@Aiwaz: ale nie łapie się do podstawowego składu 1. ligowca xD
Z drugiej strony Nakoulma w niższych ligach też nic nie strzelał, a w Ekstraklasie wymiatał...
  • Odpowiedz
@prismo: Nie łapie, bo "jest młody i ma czas", ale jak wchodzi z ławki to zawsze robi wiatr. Na pewno ma większy potencjał na granie niż to wynika z jego liczb w ŁKSie. Od paru miesięcy jest u Piekarskiego, więc może jakiś dobry kontrakt do lepszej drużyny się pojawi.
  • Odpowiedz
@iksboks: czemu my się dowiadujemy przed mundialem. Chłopak wychowuje się w Anglii, 11lat uczy się kopania w Manchesterze United, a my bierzemy Kryche, który nie potrafi kopnąć piłki prosto i się o nią przewraca. Czy my jesteśmy #!$%@?ęci? Czemu mejweni nie grzeją tematu tego chłopaka. Tu trzeba robić wszystko by grał dla Polski. Ale Grzesiu fajniejszy wiadomo, bo taki fajny uśmiech i żarty opowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
ze z prswnego punktu widzenia Irlandia i Anglia to jeden kraj


@nalej_mi_zupy: no troszkę nie, i to już od 73 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby grać w kadrze danego kraju z Commonwealthu trzeba wykazać że co najmniej dziadkowie stamtąd pochodzili - albo urodzili się, albo odebrali edukację w danym kraju. Co do Rice'a, to sprawa była prosta - jego dziadkowie pochodzili z obcego kraju ( ͡
  • Odpowiedz
pozwala wystawiac UK kilka reprezentacji wiec mozna dlatego pozwolili tez na taki transfe


@nalej_mi_zupy: wbrew pozorom z tego co wiem, to tam takie "transfery" są praktycznie nie możliwe, bo o możliwości gry nie decyduje obywatelstwo, ale chyba to, gdzie się dłużej uczyłeś w szkole. Albo coś innego, nie pamiętam dokładnie, na pewno łatwiej olisadebe urodzonemu w Nigerii zagrać dla Polski, niż Anglikowi wychowanemu w Anglii zagrać dla Walii.
  • Odpowiedz
  • 0
@iksboks
Co 18 latek w reprezentacji?? Daj spokój z takim gówniarzem on musi jeszcze z 8 lat poczekać wtedy dopiero możemy go powołać, po co budować reprezentację z młodzików.
  • Odpowiedz