Wpis z mikrobloga

@WiesniakzPowolania
Po #!$%@? cokolwiek piszesz jak ty nie jesteś wgl w temacie xD
Wyzywają na obowiązkowe ćwiczenia,jestem cywilem,nigdy nic wspólnego z wojskiem nie miałem oprócz nadania kategorii.Poczekaj poczekaj,ty się martwić nie musisz bo ludzi z trwałym uszkodzeniem mózgu nie powołają
@Gromash: I oczywiście mi potwierdza ze dostałeś wezwanie xD I dlaczego tylko ten sieradz? Jedno wku powołało tylko jednego wykopka ?
Jak mówiłem. Nie jesteś dla mnie wiarygodny na tą chwilę więc i całą aferę uważam za z dupy wziętą. Będzie wiarygodna relacja z przymusowych ćwiczeń albo wiecej wezwań z róznych rejonów polski to wtedy będę cie bronił pierwszy.
Na razie idę pucować moją 911 ( ͡° ͜ʖ ͡
@WiesniakzPowolania: nie no masz jak byk 25 min film gdzie wojskowy o tym #!$%@? ale po co sprawdzać inne źródła, lepiej się #!$%@? do jakiegoś zdjęcia z dupy xD

TAK, to się dzieje, TAK, niby powołują tylko na specjalne stanowiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@masterdick: no obejrzałem sobie ten filmik i tam dalej nie ma żadnych konkretów. Gość opowiada jak jemu się wydaje, że będzie to wyglądać. I tylko tyle. Czego to dowodzi?
Jak już mówiłem- poczekam na wiarygodną relację takiego powołanego.I coś więcej niż zdjęcie jednej kartki.
@WiesniakzPowolania Powiedz że dostałeś wezwanie do czynnej służby wojskowej(tak jest na moim chomiku wezwaniu), nie mając nic wspólnego z wojskiem i że chciałbyś zapytać o co chodzi,czy to pomyłka a potem pytaj o co chcesz

Widzę że zbyt bystry nie jesteś xd
@WiesniakzPowolania tak dzwoniłem i opisywałem już wszystko czego się dowiedziałem ale to ty nie wierzysz i wszędzie widzisz trolla i mówisz że jedynym dowodem jest kartka losowego wykopka a jak możesz mieć 100 procentowy dowód to się wycofujesz xD
@Gromash: Ja sie z niczego nie wycofuję. Nie bede pajacował i sie pod kogoś podszywał na podstawie jakiejś kartki. W końcu dostane przecież choćby twoją relację z przebiegu ćwiczeń i przysięgi ( ͡° ͜ʖ ͡°) A i w miedzy czasie pewnie inne relacje i zdjęcia tych powołań.