Wpis z mikrobloga

@WiesniakzPowolania Nie jednego a kilku, powołania dopiero się zaczynają więc poczekaj.Jest wywiad z szefem wojska w Sieradzu.
Możesz też zadzwonić pod numer WCR Sieradz, powiedzieć że dostałeś powołanie na ćwiczenia i sam zapytać o co chodzi
, powołania dopiero się zaczynają więc poczekaj


@Gromash: No właśnie. Może warto poczekać z darciem mordy ?
Którakolwiek z tych kartek została zweryfikowana?

Jak byś umiał czytać ze zrozumieniem tekst na który się powołujesz z WCR to byś wiedział, że jest w nim mowa o tym kogo szukają, (a i to tylko ogólniki). I tylko tyle. Ani słowa o tym w jaki sposób to wyglądać.
@WiesniakzPowolania dla mnie zweryfikowane bo dostałem ją ja i kilku moich znajomych+ludzie z wykopu, rozumiem że możesz nie wierzyć ale możesz sam zadzwonić,to 5 minut roboty.Nie powołuje się na tekst tylko na wywiad audio.W #!$%@? mam jak to będzie wyglądać,nawet jak będę tam leżał do góry brzuchem i wyszedłbym na tym finansowo to nie chce składać przysięgi wojskowej pod groźba grzywny/pozbawienia wolności

Na co mam #!$%@? czekać jak 12.12 muszę się wstawić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gwendeith: bait ale odpowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem za artykuł 5. Płacę podatki i chcę by ZAWODOWA OPLACANA Z MOICH PODATKOW ARMIA broniła życia ludzkiego i odpierała naszych wrogow czyli ruskich np na Ukrainie.
Sam nie zamierzam iść do woja
@WiesniakzPowolania Mogę zadzwonić do jakiegoś państwowego urzędu którego numer znajdę na google i potwiedza mi że dostałeś talon na Porsche?
Bo ty możesz to zrobić.
Z pieczątkami i może jeszcze moje dane osobowe Ci podać?Co za ograniczony typ xD
@Gromash: ale to nie ja muszę udowadniać twojej tezy. Ja ją poddaje w wątpliwość. To na tobie ciąży ciężar dowodu. Pokaż kartkę z powołaniem jeśli twierdzisz, że taką dostałeś. Dane osobowe przecież mozna zamazać. W czym problem ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gwendeith: Artykuł 5, trzeba bić Ruskich

Od tego #!$%@? tam sążny hajs, a przynajmniej część z nas, misiaczku

I to ma robić zawodowa armia

Jeszcze żeby to były ćwiczenia to #!$%@?
Posmiejesz się jak będziesz własne gówno w okopach ze strachu żarł

Wy i wasze #!$%@? reakcje to jest lwia część problemu, przez który większy problem dalej jest problemem