Wpis z mikrobloga

chcielibyśmy zmienić karmę smilla na coś innego podobnie budżetowego - mamy wrażenie, że spadła jakość.
wcześniej jadły doline notecci a teraz smille przez dłuższy czas - coś możecie polecić? w przypadku tamtych karm wychodziło 4-5,5zł za puszkę 400g +- #koty #zwierzeta
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camisetablanca: a weź xD mój żarł Mac - zmienili skład, na grupach pisali, że Feringa też poleciała mocno w dół z jakością.
Swojemu zamówiłam Zooplus BIO - nie chcial jeść.
Ma jeszcze Mjamjam z Maxizoo - smakuje mu.
Możesz jeszcze zobaczyć Rosies Farm na zooplusie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Emulsja: właśnie u nas problem z barfem bo ani ja ani moja partnerka nie jemy mięsa i jakoś ciężko nam to się robi, a próbowaliśmy. te zamawiane są dosyć drogie

@swinka_morska: pomyślimy nad tym rosies farm, tam dochodzi koło 8zl za puche, ale jednak trzeba będzie coś kombinować bo w przypadku smilli to czasem 30 procent karmy to sam tłuszcz, nie było tego wczesniej.

a co do finansowej kwestii to
@camisetablanca: 1. karmy suche weterybaryjne to strata pieniędzy, nie polecam - koty leczy się lekami, a dieta to powinna być tylko mokra karma dobrej jakości (nawet z dolewaniem wody)
2. przy trzech kotach, jeśli by jadły tylko mokre, 800g może być dobrym rozwiązaniem
3. zobacz markę własną maxizoo select gold
@Neye: jesli chodzi o suchą to weterynarz zalecił z powodu kamieni w pechęrzu u jednego z kotów, select gold całkiem spoko wygląda faktycznie jeśli chodzi o skład - przetestujemy jak nam obecna się skończy, dzięki ^^
@camisetablanca: mi vet nefrolog powiedziała żeby absolutnie suchej nie dawać, dużo też o tym czytałam
weterynarze szkolą się z dietetyki podczas wykładów sponsorowanych przez producentów karm weterynaryjnych