Na chłodno, po kilku godzinach - brawo! Jeśli odpadać z MŚ to w takim stylu. Dobry mecz w którym mieliśmy swoje szanse. Gdyby w pierwszej połowie Zieliński lepiej przymierzył to kto wie? Francja nie rozklepała nas pięknymi akcjami tylko umiejętnościami pojedynczych zawodników.

Naprawdę - zero wstydu, szacun za walkę. To 1:3 czy nawet 0:3 smakuje lepiej niż 0:0 z Meksykiem.

PS. Jeśli ktoś uważa ze mecz do dupy, że wstyd itp. no to po prostu jest Januszem futbolu śledzącym ten sport raz na cztery lata.

#mecz #reprezentacja
Pobierz enzojabol - Na chłodno, po kilku godzinach - brawo! Jeśli odpadać z MŚ to w takim sty...
  • 16
@czuczer: #!$%@?. Piłka nożna to nie siatkówka ze gra w to 5 czy 6 krajów świata. Gra w to cały świat i w momencie gdy w 1/8 finału MŚ gramy jak równy z równym z aktualnym mistrzem świata a nawet w tym meczu przeważały to serio - narzekanie to idiotyzm. Były momenty że Francja nie mogła rozegrać kilku podań czy wyjść z własnej połowy. Serio, czego niektórzy oczekują żeby stwierdzić „było
1/8 finału MŚ gramy jak równy z równym z aktualnym mistrzem świata a nawet w tym meczu przeważały

@enzojabol: Na pewno oglądałeś ten sam mecz co wszyscy?

@Beeercik: raczej tak, nie wiem co ty oglądałeś. W pierwszej połowie nie brakowało momentów w których zamykaliśmy mistrzów świata na ich połowie czy też zmuszaliśmy ich do wynikania piłki. I w sumie ile oni mieli sytuacji? Jedną, po asyście Frankowskiego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
raczej tak, nie wiem co ty oglądałeś. W pierwszej połowie nie brakowało momentów w których zamykaliśmy mistrzów świata na ich połowie

@enzojabol: Na tym właśnie polega przemyślana taktyka, że zamiast przez 90 minut tłuc się z autobusem, pozwalasz im wejść na swoją połowę, a potem atakujesz z kontry - i właśnie z kontry Francja miała dwie bramki

I w sumie ile oni mieli sytuacji? Jedną, po asyście Frankowskiego

I z tej
Dokładnie. Wynik to jedno, a gra to drugie. Grubas niech w********a. Nie było wyniku i gry. Elo

@sramnawykop: Dziś gra była i nie ma co #!$%@?ć. A grubasa nie bronię ale na jego zdroworozsądkowe wytłumaczenie - ile on miał zgrupowań przed tym turniejem? #!$%@? dwa. To brzęczek przed meczem z San Marino miał więcej.
  • 1
@Miszcz_Joda: uważam odwrotnie. Mamy tak wyprane mózgi, że uważamy iż porażka 3-1 to dobry mecz i fajnie zagrali. Dobry mecz, to była porażka z Niemcami 1-0. Tam pokazali, że potrafią