Wpis z mikrobloga

@EkspertPKO: Czy wy jesteście normalni? Dostępu do konta mi zabraniacie. Jestem za granicom, bez polskiego numeru telefonu, z kartą debetową. W internecie nic nie kupię bo nie z waszej strony, na zagraniczny numer sms nie przychodzą. Logowanie z komputra też zablokowane, bo co? Nie używam regularnie, to znaczy że podejrzany jestem o coś? Głupie maile z nic nieznaczącymi wiadomościami umiecie wysyłać. Ale świadczyć usługi to już tak nie bardzo. Nie ma problemu. Przy najbliższej okazji przylecę do tego kraju z dykty i paździerza tylko po to by zamknąć konto bankowe. Gorszy od was to tylko mBank jest. Dzięki bogom jeszcze mi karta działa, choć to przynosi dodatkowe opłaty i prowizje na które nie jestem gotów. Mam tą waszą "zdrapkę" Konto dodane i co? I nie działa. Oddawajta moje piniondze. Jesteście do niczego.
  • 18
@MamDobreGeny: No wychodzi na to że tak, choć wolałbym normalną usługę a nie takie coś. Ku*wa. Dopiero po nowym roku będę mógł przylecieć by zamknąć konto. Miesiąc bez dostępu do konta( ͠° °). Bo co użyłem karty w kilku innych krajach niż PL. #!$%@? sytuacja
W PKO nie mogłem nic przez telefon bo nie był zarejestrowany na mnie - na różowa w pakiecie z tv i z innymi numerami, to nie jest przestępstwo.


@MamDobreGeny:
A niby skąd PKO wiedziało, że ten numer nie jest na ciebie?
@PaatPooo: Sprawdzajo. I nie mów mi ze nie bo w banku zadeklarowalem ten numer a za dwa tygodnie przychodzi pismo ze numer nie jest na mnie wiec nie mogę uwierzytelniać przelewów ani korzystać z iPKO. Nawet pisałem do eksperta PKO każdy hehe wielkie oczy robił ze niemożliwe a mnie juz wuj strzelał ze korzystam z kart zdrapek do przelewów
@MamDobreGeny: I tak to jest kiedy strona z rezerwacjami przypomina ci po trzech miesiącach że pobiorą opłatę już jutro. i jeszcze możesz anulować rezerwację. A potem Bank PKO wchodzi cały na biało i mówi że :) Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi? Trochę śmiech przez łzy. Ale co mi pozostało