Wpis z mikrobloga

Mój różowy chce sobie kupić Just Dance. Mamy zarówno switcha jak i PS5. Na którą konsolę lepiej kupić i którą część gry wybrać? (podobno 2023 jest słaba, a 2022 lepsza) Z tego co się orientowaliśmy to na PS5 gra się z telefonem jako kamerą rejestrującą ruchy, a na switchu gra się z joy conami w ręce, i wydaje mi się, że opcja z PS5 jest lepsza, ale jak to z tym dokładnie jest?
#gry #konsole #ps5 #ps4 #nintendoswitch #switch #justdance #taniec #rozrywka #rozowepaski
Gaahl75 - Mój różowy chce sobie kupić Just Dance. Mamy zarówno switcha jak i PS5. Na ...

źródło: comment_1670169208W0wQmEAO76wdOqXnO5QGnz.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gaahl75: Największa wadą tej gry jest abonament który musisz opłacać i wcale nie jest tani. Bez niego to to masz kilka piosenek na krzyż. Dla mnie to skreśla te grę, jest w domu kinect, konsola, gra i jak dziecko chce zagrać bo sobie przypomni to trzeba mu wykupić abonament na miesiąc. Dla mnie to scam i żałuje ze wogole ta grę kupiłem.
  • Odpowiedz
@Gaahl75: na ps5 Just dance nie obsługuje kamerki, więc to śmiech na sali bo musisz grać z telefonem co jest mega nieprzyjemne. Jedyna opcja na sensowną grę to czekać az zechce im się zaimplementować do kamerki obsługę śledzenia ruchu w kamerce do PS5.
  • Odpowiedz
Oj nieeeee wez sobie potancz z telefonem chwile xD tzn nie wiem jaki masz telefon, ale to jest mega niewygodne + jak tanczysz duzo, to no czasem jest opcja, że się wyslizgnie albo w cos sie uderzy. Zdecydowanie joycon + pasek niz telefon (chyba ze lekki waski, w mocnym etui z paskiem).

A jesli chodzi o wersje, to ja mam 2022 + abonament unlimited i to abonament przede wszystkim polecam. Jesli sie
  • Odpowiedz
Widze ze wcale nie jest latwo znalezc odpowiedz w necie, moge Ci jutro sprawdzic, bo dzis switch jest u przyjaciolki, ale cos kolo 110-120zl na rok, ja widze przelew na 97zl, ale ja kupowalam wlasnie z rok temu na promocji gwiazdkowej i pewnie bede kupowac ponownie, bo bez tego ta gra dla dorosłych nie ma sensu niestety (dziecko male to moze i sie będzie bawic tanczac do tej samej piosenki, ale doroslym
  • Odpowiedz