Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się w sumie, jak alternatywnie mogliby to ogarnąć (nie jestem za tym, co mieli na myśli teraz)... Macie jakieś pomysły?
Ja w sumie jedyne na co wpadłem, to że gdybym dostał pismo na "Organizujemy weekendowe zajęcia w Twoim mieście, 8h w sobotę przez kilka tygodni, z posługiwania się bronią i jakiegoś #!$%@? o słuchaniu rozkazów" to możliwe, że bym się na to zgodził... Ale nic innego nie przychodzi mi do głowy, a zrezygnowanie z pracy i życia na 30 dni na rzecz wykręcania wora to xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko
  • 13
@Shever: 1 dzień wydaje mi się mało, może jakiś czas pokroju tygodnia ale tutaj to nigdy nie zgodziłbym się, żeby ktoś musiał zostawić żonę czy dzieci na dla spania na jakiejś pryczy i prysznic z 10 facetami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shever: No o takim weekendowym robieniu myślałem, mówię bardziej o jakiejś podstawowej/sensownej obsłudzę broni, zapoznanie się z komendami i zrozumieniem jakichś podstawowych rozkazów, nie wiem może jakiegoś podstawowego przemieszczania się w grupie i nie robieniu jakichś głupstw w stylu rozpaleniu dymiącego ognia podczas ukrywania się xD