Wpis z mikrobloga

#xbox #xboxseriesx to świetna maszynka./
1. podłaczona klaw + mysz na hubie usb + dysk ssd do nagrań wideo.
2. na smartfonie w aplikacji windows włączyłem strumieniowanie bez pada (podłączyłem słuchawki do BT) i cisnę na ulubionych pchełkach. Lag niezauważalny, czasami jednak jest
3. MS Edge - przeglądarka jak na PC =D
4. Od rana komputer wyłączony hehe :D, ale tel rozładowywuje sie przez takie coś - ekran ciągle włączony.

Sporo gier obsługuje mysz, pocisłem #warzone 2.0 na dmz - fajna zabwa
Tylko czemu cody muszą ważyć po 200giga, asysta na padzie jest minimalna, nie wiem dlaczego tak się narzeka na to.
Zdziwiłem się że sporo PC-towców...jedzie na padzie.

Poleci ktoś słuchawki bez przewodowe do XBOX, by pominąć telefon, szkoda baterii ;]

#callofduty vanguard jest świetny, bawiłem się przednio - jak i na padzie jak i kb/m.
Jedynie to...muiltiplayer, mam wrażenie że już to widziałem w ModernWarfare2/3 gdzie...kilka map wygląda reskinowane.
Mapa ze statkami najfajniejsza zabawa, ale chyba była już ColdWar albo MW2019.
ColdWar na multi często jest nie grywalny uważam za najgorszą część, ale kampania wgryza w fotel.
Najelepiej na multi bawię się w MW2019.
Kampania ColdWar
Vanguard jest pomiędzy, średni, ale reżyseria topowo jak na coda.

Ciekawi mnie czy ktoś gra na #xboxseriess w cody jak graficznie to wygląda i jak zabawa w warzone.
  • 6
podłaczona klaw + mysz na hubie usb


@KaluHeHe: dzień dobry, nub hir, w jaki sposób zrobić takiego huba? co muszę dokupić do xboxa (oprocz oczywiscie myszy i klawiatury)? a czy jesli mam bezprzewodowa mysz i klawe to nie wystarczy wpiac tych odbiorników w porty usb i będzie działać?
  • 0
@PodniebnyMurzyn: a witaj - hub usb to inaczej przedłużacz usb.
Jedno sb to ko konsoli, kabel zasilajacy do gniazdja i podlaczas wiecej rzeczy.

Potem podklaczsz mysz i klawaiture, uzywam bezprzewododowej klawiat + myszy na 2.4ghz (jeden odbiornik)
ja podlaczam wiecej rzeczy