Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 15
1 601,5 - 17,3 - 5,9 - 5,6 - 6,1 - 3,3 - 5,1 = 1 558,2

Tygodniowy raport na wypoka z chodzenia czas zacząć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Góry to niepewny kierunek wycieczek o tej porze roku Na dole gorąco, odwilż, na górze czuję się jak w kieleckim, mgła i śnieg xD Dodatkowo ktoś przeprowadzał ćwiczenia ze strzelania z broni, a człowiek się zestresował słysząc strzały w bliskiej odległości ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dodatkowo z powodu warunków atmosferycznych musiałem skrócić zaplanowaną trasę o 5km. Coraz większa mgła, opady śniegu i półmrok nie rokowały za dobrze dla takiego nowicjusza jak ja. O ironio w Złotym Stoku zaś była totalna odwilż i za ciepło. Niemniej jednak bardzo sympatyczna trasa, na pewno ją ponowię jak tylko warunki atmosferyczne się uspokoją. W niektórych miejscach powinien być świetny widok, niestety z powodu np mgły dzisiaj nie było dane mi to widzieć.

Wspomniana wyżej traska dała mi 4 nowe kwadraciki ()

Reszta trasek to tradycyjne spacerki po pracy, żeby sobie oczy mogły odpocząć od monitora

W załączniku zdjęcie z wspomnianej powyżej traski

Dodam tag góry, bo może ktoś w te okolice też jeździ i lubi dłuższe wyjścia? Fajniej byłoby z kimś iść, szczególnie kto ma większe doświadczenie ode mnie ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak mijam ludzi w górach, którzy mają cały plecak turystyczny wypchany, ubranie jakieś takie bardziej górskie i idą wolniej ode mnie to aż mi głupio ich wyprzedzać. We dwójkę będzie mniej głupio ^^

#ksiezycowyspacer #chodzenie #chodznaspacer #ruszmirko #ruszwykop #chodzzwykopem #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Draakul - 1 601,5 - 17,3 - 5,9 - 5,6 - 6,1 - 3,3 - 5,1 = 1 558,2

Tygodniowy raport n...

źródło: comment_1670087083NkIIBQBz1EWsLLLSWST5r1.jpg

Pobierz
  • 1