Wpis z mikrobloga

Jaką polecacie ładowarkę indukcyjną do #iphone 13 pro? Nie musi być szybka, tylko bezpieczna :D Nie mam etui magsafe czyli będę musiał swojego spigena ściągać żeby ładowało, czy normalnie będzie ładować?
#apple
#ios
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Etui z MagSafe są tworzone, żeby telefon w etui mógł współpracować poprawnie z akcesoriami takimi jak ładowarka MagSafe od Apple, uchwyty samochodowe, stabilizatory.

Większość etui daje radę na zwykłej indukcji. Polecam najtańszą ładowarkę z IKEA. Sam krążek jest sprzedawany za 30zł, ma wejście USB-C (https://www.ikea.com/pl/pl/p/livboj-ladowarka-indukcyjna-bialy-70465246/).
Sprawdza się u mnie już 1,5 roku przy iPhone (Spigen Liquid Air) oraz AirPods Pro.
  • Odpowiedz
@Ertenix: Również korzystam z krążka od Ikei - nie jest to na pewno szybkie ladowanie, ale działa i nie ma z nią problemów. Ja akurat mam etui z magsafe, ale tak jak kolega wyżej wspomniał - to działa tylko z akcesoriami do tego przystosowanymi i polega jedynie na tym, że dana rzecz się „przykleja”/ustawia odpowiednio do telefonu. Samo w sobie nic więcej nie robi.
  • Odpowiedz