Wpis z mikrobloga

To chyba jakiś bug w symulacji i wracamy w lata 90te xD wysoka inflacja,Polska kadra gra totalny piach,w PZPN znowu rzadza uklady lesnych dziadkow,rośnie przestępczość i kradzieże, do łask w mainstreamie wróciło discopolo a teraz jeszcze wraca obowiązkowa służba wojskowa xD
#przemyslenia #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lata 90 to:
włamania do domów i przypalanie ludzi żelazkiem
zabójstwa taksówkarzy
kradzieże samochodów na stłuczkę na środku skrzyżowania w biały dzień
popularność kijów bejsbolowych które teraz są zakazane
śmiertelne pobicia studentów za np. długie włosy albo brak papierosa
  • Odpowiedz
@FFFFUUUU: Jeszcze pół kadencji PiS i przestępczość też wystrzeli w górę jak posrana. Ziober właśnie rozwala te nędzne resztki resocjalizacji nastolatków z problemami prawnymi.

Enjoy "p-----c w szkole" po z jednej strony r--------u kraju ekonomicznie, a z drugiej rozwaleniu bezpieczników antypatologicznych.
  • Odpowiedz
Jeszcze pół kadencji PiS i przestępczość też wystrzeli w górę jak posrana. Ziober właśnie rozwala te nędzne resztki resocjalizacji nastolatków z problemami prawnymi.


@Filipterka25: 8 rok rządó w PiSu i dalej jeszcze tylko.
Na razie mamy najlepszy wzrost gospodarczy w UE od początku pandemii, najwyższą pensję w historii Polski w przeliczeniu na euro i rekordowo niskie bezrobocie
  • Odpowiedz
Na razie mamy najlepszy wzrost gospodarczy w UE od początku pandemii, najwyższą pensję w historii Polski w przeliczeniu na euro i rekordowo niskie bezrobocie

A to nie dzięki PiSowi, a mimo wszystko PiSowi.


@NoMoreTearsJustSmile: Zobaczy się, jak zacznie pogarszać się po rządzie PiSu - będziemy wiedzieli, że to dzięki nim
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: Słaby z ciebie dyskutant, skoro szafujesz argumentami a po prośbie o dane, to wklejasz linki xD A resztę roboty jakbym miał wykonać za ciebie.
Pod tym linkiem: https://tradingeconomics.com/germany/gasoline-prices

Wyraźnie widać, że ceny paliwa w Niemczech spadają. W styczniu to było 1,9€ a w październiku już 1,78€. A dodatkowo minimalna i średnia wciąż rośnie.
Co z tego, że rośnie pensja w PL jak paliwa idą do góry.
Każdy wie, że
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku:
https://www.wykop.pl/wpis/67737891/chce-przeznaczyc-tysiac-zlotych-na-jakas-wartoscio/
Masz link, że jestem słowny(jeszcze kilka takich okazji było, ale tutaj masz jeden link przykładowy)

Wpłacę 2000 (słownie dwa tysiące) złotych na wybraną przez Ciebie organizację charytatywną, która umożliwia anonimowe darowizny(podpiszę się jako Fan Morawieckiego, są opcje przez payu), jeśli tylko udowodnisz na danych, że od 2015 za rządów PiSu stosunek tego ile za przeciętną pensję jest w stanie kupić paliwa Polak, pogorszył się w stosunku do tego
  • Odpowiedz
https://www.wykop.pl/wpis/67737891/chce-przeznaczyc-tysiac-zlotych-na-jakas-wartoscio/

Masz link, że jestem słowny(jeszcze kilka takich okazji było, ale tutaj masz jeden link przykładowy)


@Fan_Morawieckiego: Ale dlaczego zmieniasz temat? Ja pisałem o tym, że polski rząd nie robi NIC na to, aby zaradzić wzrostom cen. W przeciwieństwie do niemieckiego.

Na tym wykresie widać, że w Niemczech ceny malały od 2012
  • Odpowiedz
Ale dlaczego zmieniasz temat? Ja pisałem o tym, że polski rząd nie robi NIC na to, aby zaradzić wzrostom cen. W przeciwieństwie do niemieckiego.


@jakismadrynickpolacinsku: Ja pisałem, że polski rząd stara się, by Polacy jak najbardziej się wzbogacili

Na tym wykresie widać, że w Niemczech ceny malały od 2012 do
  • Odpowiedz