Wpis z mikrobloga

@Ekspert_od_niczego: wojsko i obrona państwa to nie niewolnictwo. To twój zasrany obowiązek. Państwa mają granice i jeżeli są zagrożone to państwo musi je chronić. A żeby je chronić musi przeszkolić więcej ludzi.
@cinu4

wojsko i obrona państwa to nie niewolnictwo.


To jest niewolnictwo, bo ktoś mnie zmusza pod przymusem, do robienia czegoś, czego robić nie chcę i na co nigdy się nie zgadzałem.

To twój zasrany obowiązek.


Z czego ten obowiązek wynika? Z obywatelstwa? To z przyjemnością się go zrzekę, tylko niestety nie można.

Bo nic nie podpisywałem. O przyjęcie obywatelstwa też nikt się mnie nie pytał.

Zasranym obowiązkiem państwa jest z kolei dbanie
@Ekspert_od_niczego: takie czasy. Wojny były, są i będą. Państwa były, są i będą. Granice były, są i będą. Nagle płaczecie z powodu niewolnictwa, a jak was państwo dyma całe życie i wprowadza niewolnicze przepisy to macie klapki na oczach. Być może ty nie, piszę o ogóle.
@cinu4

Wojny były, są i będą.


To prawda, ale można je prowadzić w cywilizowany sposób wobec swoich własnych obywateli, wykorzystując dobrze opłacane, nowoczesne wojsko zawodowe i ochotników przeszkolonych na DOBROWOLNYCH ćwiczeniach.

Państwa były, są i będą. Granice były, są i będą.


A to się jeszcze zobaczy.

Być może ty nie, piszę o ogóle.


No bo nie ja, ja mam poglądy libertariańskie.
Jak wy siusiumajtki trzęsiecie portkami z tego powodu to ja nie wiem jak funkcjonujecie na co dzień. Pokolenie płatków śniegu.


@cinu4: ale to właśnie ty się spłakałeś jako pierwszy i zgłosiłeś mój wpis xDD Pokolenie płatków śniegu...