Wpis z mikrobloga

@Marekzz: a to jakaś różnica kto akurat rządzi gdy najeżdża Cię inne państwo? O rządzi PiS! To ja uciekam, gdyby rządziło PO to bym się bił jak lew!
Macie jakieś dziwne pojmowanie świata. Albo bronisz tego kraju, rodaków, historii, tradycji, przyrody i integralności granic albo nie chcesz i uciekasz. Co ma do tego PiS?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@StoSloty1488: dużo ma do tego PiS. Bronienie Polski obecnie to syndrom Sztokholmski. Państwo jest tylko wtedy warte obrony jeśli jest to dobrze rządzone państwo, które dba o swoich obywateli, a nie wywala 3 mld na propagandę w TVP zamiast kupić broń, kłucie się z sojusznikami wedle widzi mi się katakana i zera, wali obywateli na 70mln na wyborach kopertowych i uchwała sobie bezkarność plus, a na koniec krzyczy oddaj życie w
  • Odpowiedz
  • 5
a to jakaś różnica kto akurat rządzi gdy najeżdża Cię inne państwo?


@StoSloty1488 Ogólnie masz rację, ale ja się nie dziwię osobom, które są traktowane przez resztę społeczeństwa jak śmieci i dojne krowy, więc nie chcą walczyć.
Bezdzietny młody facet zasuwa na 500+, jakies emerytury 13 i 14, pomoce dla kobiet, dla samotnych matek itd.
W nagrodę dostaje powołanie w kamasze. A jak przeżyje wojnę to czeka go kolejna nagroda w postaci
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Zabawne, że to postują zazwyczaj janusze, które nie przebiegną dwudziestu metrów bez zadyszki, lub otyłe baby bez prawa jazdy, gdzie ich potencjalna przydatność na polu walki jest zerowa, w przeciwieństwie do tego sprawnego gościa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Dobrze że nie trzeba prać móżgu aby sie nawzajem klepać po marszu w imie kilku kolorów na fladze xD Albo przywiązywać i robić protesty. To w ogóle nie jest pranie mózgu!
  • Odpowiedz
@StoSloty1488:

Co ma do tego PiS?


Tu chodzi o pewien symbol - fakt że PiS rządzi już dwie kadencje i końca nie widać uświadomił mi ostatecznie że tego kraju po prostu nie warto by było ewentualnie bronić. Stanowcza większość społeczeństwa albo chce narzucać mi jak mam żyć i rzucać kłody pod nogi, albo po prostu jest na tyle głupia że szkodzi mi nieświadomie przez swoją ignorancję. Polska, jak każdy inny kraj,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mroznykasztan: To jak PiS się skończy i nie będzie rządził ktoś jeszcze gorszy to się zastanowimy czy warto tego kraju bronić. Na razie to PiS zdemontował instytucje, prawdopodobnie po nich nie będzie wcale lepiej i dlatego tego jak ja razie nie warto.

Jeśli przyjdzie opozycja i jakimś cudem rozliczy tych #!$%@?ów, zmieni prawo tak żeby nigdy już się nie dało robić z tego państwa mini Rosji zamiast wskoczyć w buty pisowców
  • Odpowiedz