Wpis z mikrobloga

@shnitzel: Właśnie dlatego oglądam program z wykopem, a nie z jakimiś grupkami na fejsbuku czy inną kafeteriąpeel. Wy byście nigdy nie napisali, że pasują do siebie, więc powodzenia. W najlepszym razie padłoby słynne "jak się kochają, to #!$%@? z nimi". (⁠⁠દ⁠⁠)
  • Odpowiedz
@shnitzel: Ta atencjuszka to trochę casus Nosaczity - na początku Mirki ją propsowały, ale potem wyszła jej fałszywość i tryhardowanie do bycia dynamiczną, niezależną, „pozytywnie piedolniętą” influ xD. Gardzę.

To już Bulion ma mniejsze parcie na szkło, choć też od czasu do czasu mignie gdzieś na tagu jego kartoflana japa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@shnitzel: haha
@general_row_grotecki: a nie wiem, ja ją widziałem w sumie ze trzy razy, w tym raz tak dłużej na piwie z moją znajomą w ciągu którego zdążyła się pochwalić że zdradziła swojego faceta, powiedziała mu o tym, a on uznał to za żart i tak sobie byli dalej jakiś czas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikkele92: rzuciła robotę i zostawiła wszystko by przeprowadzić się do typa, który nie wykazywał nią zainteresowania tylko po to by zaraz po zakończeniu nagrań usłyszeć od niego, że to nie to i tak jeszcze przez jakiś czas mieszkali razem: ona siedziała na chacie, a on chodził na imprezy wyrywać laski
  • Odpowiedz
  • 1
@mikkele92: No faktycznie powod do dumy xD coś w stylu „zechciał mnie ktos inny niż mój facet bo skorzystałam!” Jak ona to mówi „tylko głupi by nie skorzystał” xDD
  • Odpowiedz