Wpis z mikrobloga

drżyj każdego dnia przed listem który #!$%@? ci życie tylko dlatego bo masz penisa między nogami. przecież taka kobieta która ćwiczy, chodzi na siłownie przydała by się bardziej wojsku niż taki suchoklates z #!$%@?ą psychiką jak ja który ma problem z wejściem po schodach xD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko
  • 13
  • Odpowiedz
@sadge: Serio #!$%@? już lepiej było za zety bo było wiadomo, że musisz się wcześniej wymigać. Teraz cały czas się #!$%@? człowiek zastanawia, czy nie będzie czekało w skrzynce awizo z WCR.
  • Odpowiedz
awizo z WCR.


@Drmscape2: nie wiem jak teraz, ale za czasów obowiązkowego poboru wezwania przychodził zwykłym listem. Po prostu wrzucał listonosz kopertę do skrzynki i elo. Tak było w WKU Wrocław w moim przypadku.
  • Odpowiedz
drżyj każdego dnia przed listem który #!$%@? ci życie tylko dlatego bo masz penisa między nogami.


@sadge: xD

kilka dni ćwiczęń

#!$%@? MNIE TO RZYCIE KURŁA


nie chcę wiedzieć jak oceniałbyś np. półroczne zwolnienie lekarskie
  • Odpowiedz
i obowiązkowa przysięga przez którą stajesz się własnością wojska xD


@CamusVevo: anon, ale ta przysięga niewiele zmienia w tym, że możesz dostac bilecik na przymusowe ćwiczonka.

Także pomimo wieloletnich prac radzieckich uczonych nie udało się sprawić, by ruskie bomby nie zabijały niezaprzysiężonych.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Nie potrzebuje marnować swojego cennego czasu na kilka dni ćwiczeń. Zapłacą mi za to? Bo jak dostaje zwolnienie lekarskie to mam za to normalnie płacone. A wojsko mi zapłaci za stratę czasu? Może jeszcze tyle ile płaci mi pracodawca?
  • Odpowiedz
@sadge: ogólnie nie popieram tego gówno pomysłu, ale czytając Twoj wpis naszła mnie jedna myśl. Nie czujesz się jako facet troche źle, że byle "baba z siłowni" ma lepszą kondycję od Ciebie?
  • Odpowiedz