Wpis z mikrobloga

Ale będę kisnąć jak zaczną wzywać do wojska tego typu "facetów" xD Przecież oni tam się rozpłaczą po 5 minutach jak im każą sciągnąc rurki, odbiorą iPhona a jedynymi kosmetykami bedzie szare mydło hehe.

Możecie mówic co chcecie ale pokoleniu Z przyda się wojsko bo to co się dzieje to dramat. mam wrażenie połowa młodych jest taraz LGBQWERTY. A tutaj w kamasze i czołgać się w błocie hehe. No ale przecież chcieliście walczyć z rosją, myśleliście że ta walka polega na rysowaniu kredkami pod ambasadą popijając sojowe latte?

#wojsko #bekazlewactwa #wojna #ukraina #bekazpodludzi
Viado - Ale będę kisnąć jak zaczną wzywać do wojska tego typu "facetów" xD Przecież o...

źródło: comment_1670008673OsiLxHqV09TYgCDNcYWcPO.jpg

Pobierz
  • 105
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koala667:

Wykopki nie pojmą tego że głowa państwa czy minister pełną tylko funkcje reprezentacyjną a prawdziwą robote za zamkniętymi drzwiami odwalają całe zastępy analityków i speców z danej dziedziny.


No shit Sherlocku
@sebusik:
życie i obserwacje są najlepszym źródłem. Warto dodać jeszcze przygnębiający fakt że te osoby urodzone jako chłopcy przez większość swojego życia przypominają posturą, sylwetką, zachowaniem, emocjami kobiety, to mnie najbardziej przeraża że duża część nawet Polskiego pokolenia wychowanego w miastach to coś co jak widzisz słowami ciężko opisać.
Ja osobiście nie wiem czy to jest jakaś choroba, czy oni po prostu chcą być kobietami, ale przez swój sposób zachowania oni
@Viado @mojnicknawykopie @printHelloWorld

A czaicie tego chłopa? Perukę założył jak debil :DDD
No ja nie mogę czy to chłop czy baba XDDD
Weźcie mu powiedzcie, że jest żałosny, bo się jak jakiś pedał ubiera...

...a tym czasem na obrazku Fryderyk II Wielki, król Prus. Uczynił swoje państwo jednym z najpotężniejszych na arenie Europejskiej. I nie zgadniecie co? Jego żołnierze też ubierali się jak baby i nosi peruki
SoplicaTadeusz - @Viado @mojnicknawykopie @printHelloWorld

A czaicie tego chłopa? Pe...

źródło: comment_1670011362BqdmEusiNLwM3ePPYd28ku.jpg

Pobierz
życie i obserwacje są najlepszym źródłem. Warto dodać jeszcze przygnębiający fakt że te osoby urodzone jako chłopcy przez większość swojego życia przypominają posturą, sylwetką, zachowaniem, emocjami kobiety, to mnie najbardziej przeraża że duża część nawet Polskiego pokolenia wychowanego w miastach to coś co jak widzisz słowami ciężko opisać.

Ja osobiście nie wiem czy to jest jakaś choroba,


@printHelloWorld: w twoim wypadku to nie jest choroba, tylko skłonności homoseksualne.

nie zrozumiałes przekazu.
@mojnicknawykopie Sensem mojego wpisu było coś takiego jak "moda" kiedyś była moda na peruki a teraz jest moda na rurki. Jakby Fryderyk żył w dzisiejszych czasach to może by nosił kolczyki i malował paznokcie. I co? I nic. Wciąż byłby tym samym Fryderykiem wynoszącym Prusy do poziomu potęgi. A jakby gość z wpisu żył w XVIII wieku to #!$%@?łby po mieście w kalesonach i pończochach i też nic z tego. Byłby tym