Wpis z mikrobloga

Sejm upamiętnił 90. rocznicę Wielkiego Głodu w Ukrainie. Przeciw był jeden poseł

90 lat temu w wyniku decyzji Stalina 4 mln ludzi w Ukrainie zmarło z głodu. Sejm przyjął uchwałę upamiętniającą ofiary Wielkiego Głodu, czyli Hołodomoru, i złożył hołd ofiarom tragedii, ocalonym i ich rodzinom. Za przyjęciem uchwały głosowało 442 posłów. Jedynym głosującym przeciw był Grzegorz Braun

#ukraina #historia #neuropa #polityka
M.....a - Sejm upamiętnił 90. rocznicę Wielkiego Głodu w Ukrainie. Przeciw był jeden ...

źródło: comment_1669984255Ucw9f8kiD7vaSzHiB77sNW.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 4
a jak Gosiewska miesiąc temu (#!$%@?ąc od jej poziomu) nazwała tego gnoja należycie to był płacz obrażajo.jpg


@thorgoth Nie rozumiesz, że są słowa, których MARSZAŁEK SEJMU nie powinien mówić w trakcie obrad? Tym bardziej do opozycji?

Pewne zachowania nie są obrazą dla wyzywanego a dla stanowiska. Ja bym sobie nie życzył, by np. sąd wydał wyrok mordercy i spointował go na sali słowami: zdechniesz w Sztumie w śmieciu.
  • Odpowiedz
Nie rozumiesz, że są słowa, których MARSZAŁEK SEJMU nie powinien mówić w trakcie obrad?


@Halbr: piszesz tak, jakby ten urząd miał jakąś powagę.
Przypomne tylko, że lata temu osoba zajmująca identyczne stanowisko rżała do kamery "jak można zgwałcić prostytutke, hyhy, hyhy".

Jaka jest Gosiewska każdy widzi ale święte oburzenie w obronie brauna jest dla mnie groteskowe.
  • Odpowiedz
  • 0
Przypomne tylko, że lata temu osoba zajmująca identyczne stanowisko rżała do kamery "jak można zgwałcić prostytutke, hyhy, hyhy".


@thorgoth Ale, jeśli mnie pamięć nie myli, nie w czasie obrad. Zresztą nawet gdyby to co z tego? To że Lepper źle się zachowywał, to znaczy, że mam dawać przyzwolenie innym?

Jaka jest Gosiewska każdy widzi ale święte oburzenie w obronie brauna jest dla mnie groteskowe.


@thorgoth Bo masz mentalność plemienną i nie rozumiesz,
  • Odpowiedz
Bo masz mentalność plemienną i nie rozumiesz, że tu się nie broni konkretnego człowieka, a zasad i wartości.

Np. będę tak samo bronił wolności wypowiedzi Urbana (czy komukolwiek żyjącemu o jego pogladach), co Jabłonowskiego. Mimo że obaj są mi obcy poglądowo.


@Halbr: ja rozumiem co chcesz przekazać ale się po prostu nie zgadzam. Wicemarszałek sejmu to nie jest funkcja merytoryczna tylko reprezentant swojej partii.
Gdyby weszła do sejmu Polska Partia Gwałcicieli
  • Odpowiedz
  • 0
Standardy których bronisz już od dawna nie istnieją, zostały zdeptane i zaplute.


@thorgoth No to pora je przywrócić. Krok po kroku. Ostracyzm jest na to dobrą metodą. Zamiast wzruszania ramionami, to stanowczo mówić, że to jest przeginka.

Wicemarszałek sejmu to nie jest funkcja merytoryczna tylko reprezentant swojej partii


@thorgoth Prowadziła obrady Sejmu RP. Była moderatorem parlamentarnej debaty, a nie pogawędki przy nocnym sklepie. Dla mnie to zasadnicza różnica, która zobowiązuje do właściwego,
  • Odpowiedz