Wpis z mikrobloga

  • 0
@maximilianan Nie są w pokoju... działają tam gdzie mają interes działać...jak coś jest nie po twej myśli, to usunąć go ze wszystkiego gdzie się da i nasrać mu w papierach do końca życia...tak to działa i może mój błąd z tymi lewakami, ale pasuje, to do większości grup o jakich słyszałem....sam się przekonasz o tym gdy kiedyś napiszesz coś nie pomyśli systemu czy kogoś kto ma choćby jakąkolwiek większą wladzę...ot tak,
  • Odpowiedz
@cyc_szubienicy: no i co w tym nieprawdziwego? to że teraz go odkleja, nie znaczy że wszystko co powiedział, jest nieprawdą. To że gada rzeczy, które są poza granicą dobrego smaku, jak te o hitlerze w rozmowie z Alexem Jonesem, nie oznacza że cała reszta (jak to że żymianie kontrolują showbiz czy to w w.w znalezisku) są fałszem.
  • Odpowiedz
@ShooleR: Uh, ale ja serio nie muszę być najbogatszy na świecie żeby rozumieć, że reklamodawcy nie chcą być kojarzeni z miejscem, gdzie jest syf, nazizm i tego typu historie. Stąd (w biznesowym sensie) na portalach społecznościowych chcących utrzymywać się z reklam potrzebna jest cenzura takich rzeczy.
  • Odpowiedz
Elon nie obiecywał że możesz napisać dosłownie co chcesz.


@Sinity: Elon dosłownie stwierdził, że wolność słowa to możliwość powiedzenia wszystkiego co chcesz, a co nie jest niezgodne z prawem.

Grafika, taką jaką wkleił Kanye, może być obrzydliwa, ale jest w USA legalna.

Czyli Elon bawi się w cenzurę, zgodnie ze swoją logiką.
rzep - > Elon nie obiecywał że możesz napisać dosłownie co chcesz.

@Sinity: Elon d...

źródło: comment_1669983569Rxt8desPNksHibjZsDAbFW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@krzych0: Ten autystyczny typ jest nieporównywalnie więcej wart niż taki polski robak jak ty ¯_(ツ)_/¯


@ChlopcoPusia: no i?
Co to za niewolnicza mentalność wyniesiona prosto z feudalnej polski? Bogaty pan ma zawsze racje? xDDDDDD
  • Odpowiedz
@Sin-: Ale Twitter jest w USA, Elon Musk jest w USA i Kanye West jest w USA.

Po co wstawiasz polskie prawo? W USA możesz iść z flagą ze swastyką po mieście zgodnie z prawem.
  • Odpowiedz
@rzep: Bo dyskutujemy na wykopie gdzie pojawiają się głosy, że tak powinno i u nas być. Dlatego wklejam kodeks żeby niektórych otrzeźwić. Jeszcze ktoś będzie tutaj swastyki wklejal bo uzna, że mu wolno.
  • Odpowiedz
  • 0
@maximilianan Zależy co przez ten poziom jest rozumiane. Nie bronię Westa, bo przegiął faktycznie, ale teraz wszystko można podpiąć pod mowę nienawiści dosłownie cokolwiek z czym się nie zgadzasz i żądać "lepszego poziomu" po za tym w nic nie ingeruje. Udzieliłem jedynie odpowiedzi jak, to moim zdaniem wygląda, a nikt z tym nie musi się zgadzać. Na tym, ta wolność wypowiedzi polega. A w ten sposób, to znika i zostaną jedynie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzep: twitter to międzynarodowa platforma, w USA może można chodzić że swastyka po ulicy, w wielu krajach europy nie xd
bronisz w tej chwili nazisty by zaatakować multimiliardera
  • Odpowiedz
twitter to międzynarodowa platforma, w USA może można chodzić że swastyka po ulicy, w wielu krajach europy nie xd

bronisz w tej chwili nazisty by zaatakować multimiliardera


@Turahk: Gdzie bronię? Twierdzę, że Elon Musk łamie własne słowo.
  • Odpowiedz
@Turahk: Aha, czyli Elon będzie stosował prawo wszystkich krajów świata jednocześnie.

Np. będzie usuwał posty krytykujące władzę Chin (bo to nielegalne w Chinach) albo twierdzących, że Rosja jest w stanie wojny z Ukrainą (bo to nielegalne w Rosji).

Myślisz czasem zanim coś napiszesz?
  • Odpowiedz
To powinnno być dość oczywiste zresztą - popatrz chociażby na jego narzekanie na spam i boty.


@Sinity: Czy jednokrotne wrzucenie swastyki wpisanej w Gwiazdę Dawida jest spamem czy atakiem bota?

Muskangi/muskoboje/elonici dalej muskangują/muskobojują/elonizują. Stare, znałem.
  • Odpowiedz