Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanko z dziedziny elektryczności w domu. Przy kanapie mam listwę w ścianie z 6 gniazdkami elektrycznymi plus coś tam do tv. Do 4 mam podłączone ładowarki do telefonów, do jednej lampkę a do ostatniej przedłużacz który idzie za rtvałkę i zasilia:
-TV,
-Playstation 5,
-Ładowarke do telefonu gdzie mam podłączony Google chromecast,
-Router WiFi,
-Dekoder do tv

Ostatnio doszła jeszcze konsola xbox i zastanawiam się czy to mądrze podpinać wszystko pod ten jeden przedłużacz ?

#elektryka #dom
  • 6
@Meciek: Wszystko co napisales wpierdziela tyle pradu ze bez obaw o przedluzacz :) Pod warunkiem ze jest na dobrym kablu. Jakie masz oznaczenia na wtyczce z przeluzacza albo na gniazkach w listwie przedluzacza? No i oczywiscie zakladam ze przeluzacz z uziemieniam :)
@gorzki99 na wtyczce jest coś takiego, nie jest to taki biały przedłużacz z allegro tylko coś takiego bardziej pancernego.

Edit: nie widzę żeby to się jakoś grzalo, w tym przedłużaczu mam 5 gniazd a potrzebuje 6, zastanawiałem się czy nie wpiąć tutaj jeszcze dodatkowej złodziejki i podłączyć tak np xboxa z dekoderem do tv lub chromecastem?
Meciek - @gorzki99 na wtyczce jest coś takiego, nie jest to taki biały przedłużacz z ...

źródło: comment_1669969725y4ikHFyn1fX67VbaIL6ADa.jpg

Pobierz