Wpis z mikrobloga

@Simfecstio: Polecam zmienić procesor a nie próbować go kręcić. Za 500zł dostaniesz 1200/1600af + MOBO + 8GB ram. A da Ci to sporego boosta + możliwość dalszej rozbudowy. 2500k ma już 11lat
@Czapelek nie no. Na pewno wszystkie. A turbo to zazwyczaj do podkręcania się wyłącza. Trochę mnie smuci że tylko 4.1 bo to dość mało. Chociaż za bardzo nie podnosiłem vcore. W sumie w ogóle tylko dałem na 1.3. Ale #!$%@?. Nie chcę mi się bawić.
@Simfecstio: Coś dziwnie ci to chodzi, ja swojego i5 2500K miałem wykręconego do 4.9 GHz przy 1.3x V Pociągnąłem go raz nawet do 5.1 ale już chłodzenie nie wyrabiało. Również na płycie Gigabyte ale P67A-D3-B3 (czy jakoś tak). Jak jesteś z Warszawy to ci mogę oddać cały zestaw cpu+mobo+ram, bo już tego nie używam od dawien dawna.
@lurkuje2137 dzisiaj wrócę i postaram się ogarnąć. Bo vcore miałem na 1.325? Tak mam na auto i bałem się podnosić bardziej. Ale z tego co czytałem to max dla tego procka to 1.52? A jak dałem na 4.1 podnosiłem o 100 MHz. O wywalało. Napięcie dałem też trochę wyższe i nic. W sensie o jeden skok. Może jakbym dal więcej.