Wpis z mikrobloga

  • 4
@thatguy: w
Wydaje mi się, że kto jak kto, ale Kowal jest raczej ciężki do sterowania, a na pewno co najmniej niechętny. Swoje zarobił, na polędwiczki i piwsko będzie. Do tego niespecjalnie umie kontrolować swoje emocje. Ogólnie ma #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@Matioz: Kowal przestał pić na mundial dla odmiany i przemówił przez niego rozsądek, rozum i godność.
Aż się wierzyć nie chce, bo on przeważnie #!$%@?ł kocopoły wypitym będąc, ale tutaj macie kolejny namacalny dowód, że odstawienie wódy po długim zugu potrafi czynić cuda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Matioz: rzadko ich oglądam, myślałem że to dzban z którym się nigdy nie zgodzę. Jednak się pomyliłem w tej ocenie, zgadzam się z tym co powiedzial(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 17
@bear2112: Ja tylko Weszło oglądam, pluje na KS, bezbeckie koło wzajemnej adoracji przeznaczone dla Januszów. Kowala lubię, ale uwielbiam Paczula, Smyk tez jest spoko. Kowal robi dymy i bywa śmieszny, jak czasami slapstick. Jest z nim kilka running joke’ów, chociażby saga z Zielińskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego jak przyjdzie mniej wypity, to gada z sensem, nie #!$%@? się z nikim. Plus on najczęściej ma rację
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@thatguy: absolutnie się nie zgadzam z tą koncepcją, zobacz sobie wczorajsze łączenie z cyganem z Kataru, widać było, jak go piekły docinki kowala. Poza tym Kowal nawiązał do 711 i wczoraj, i dzisiaj pytał, czy fryzjer siedzial na trybunach i dzwonił. Tak nie wolno, bo tego może słuchać Czesia syn
  • Odpowiedz