Wpis z mikrobloga

Wykopki uważające się za wielce nowoczesnych i oświeconych mają mental gorszy od wiecznie narzekających starych grzybów. Jest grudzień, mamy reprę w 1/8 mundialu, polski klub w 1/16 europejskich pucharów, a na wypoku same żale i psioczenie, kibice sukcesu xD

#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #reprezentacja #ojkofobia #wykop
Jegwan - Wykopki uważające się za wielce nowoczesnych i oświeconych mają mental gorsz...

źródło: comment_1669896449Cz0MF1bXrkvqqYyr4bnkkD.jpg

Pobierz
  • 19
@Jegwan: nie wiem, nie mnie to oceniać. Mnie osobiście to co gra polska piłka brzydzi. I to brzydzi od niemal zawsze.
Dlatego wolę Hiszpanie i Real. Jak moja reprezentacja po rocznej przygodzie z nowoczesną piłką, wraca to takiego gówna ku uciesze kibiców, to ja wolę naprawdę kibicować obcym. A że jestem neuropkiem-ojkofobem to idealnie się składa, bo mogę sobie wybrać jakieś drużyny z upadającego zachodu (a tak naprawdę do Zizu i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jegwan: Mhm. Czyli utożsamiasz pałowanie się nad grą reprezentacji z byciem patriotą? Czyli mogą grać jak najgorsze #!$%@? i łamagi i nie można ich skrytykować, bo wtedy jesteśmy antypolscy.
Przecież oni na tym mundialu nie pokazali kompletnie nic. Dostali się do 1/8 fartem.
Jedyne z czego się cieszę to to, że na papierku mamy to przełamanie grupy na MŚ. Reszta to totalne gówno z wyjątkami jak Szczęsny. Te mecze były zwyczajnie odpychające dla kogoś kto lubi piłkę.

Prześlizgnęliśmy się dosłownie jak szczury. Ale Polacy zachowowują się jak jakaś sekta i nawet skrytykować nie można tej tragicznej gry w fazie grupowej.
@Jegwan: Patriotyzm i demokracja właśnie polega na dążeniu do rozwoju swojego kraju, to nie dyktatura, w której musisz przyjmować wszystko bez zmian i jeszcze za to dziękować. To jest identyczna sytuacja jak z PiS-em. To właśnie Polak patriota powinien zgłaszać wszelkie donosy na łamanie konstytucji do PE, żeby jak najszybciej i przy pomocy dostępnych mechanizmów odsunąć szkodliwą i trującą dyktaturę. Za Nawałki na Euro każdy był dumny, bo było za co.