Wpis z mikrobloga

@kaduckaduc: ty tylko kupujesz, to sprzedawca może łamać prawo najwyżej ( ͡ ͜ʖ ͡)
jeszcze będzie miał obowiązek dostarczyć ci działającą licencję jeśli ta sie #!$%@?
  • Odpowiedz
@notdot: A skąd mam wiedzieć, że źródło było nielegalne? Przecież nie kupuje tego od mietka na bazarze tylko u legalnie zarejestrowanego w Polsce przedsiębiorcy, przez powszechnie dostępny portal aukcyjny.
  • Odpowiedz
Może to być zwykły pirat nawet. Ostatnio miałem wysyp Simsów 4 ze wszystkimi dodatkami za 100 zł. Wszedłem w jedną aukcję a tam coś w stylu, że masz grę, ale nie można jej dodać ani do Steama ani do Microsoftu :) A komentarze były, że tyle powinna kosztować ta gra, że wszystko cudownie działa i że kupić za tyle to prawdziwy deal życia. Było tych komentarzy mnóstwo tak jak i sprzedanych kopii.
  • Odpowiedz
@kaduckaduc: nie kupuj niczego Autodesk w podejrzenych cenach i nie od licencjonowanych resellerów. Moja matka pracuje na autocadzie, oni bardzo ścigają wszystkich, którzy próbują piracić ich soft.
  • Odpowiedz
@kaduckaduc: tam zdaje się haczyk polega na tym, że jest to sprzedawane jako oprogramowanie edukacyjne, chociaż nie jest to wersja edukacyjna. A edukacyjnej jak wiesz nie możesz używać komercyjnie
  • Odpowiedz