Wpis z mikrobloga

@MarianoaItaliano: dobra, przeczytałam Twój komentarz wyżej, chyba naprawdę zależy od parafii (ʘʘ) u mnie nic takiego nie miało miejsca dlatego zawsze mnie denerwują takie heheszki z pielgrzymek bo w mojej głowie to nieprawda xd
  • Odpowiedz
@Beesly: No ja też miałem obraz że to takie święte i rozmodlone towarzystwo, a'la młodsza wersja moherowych beretów a tu regularny bywalec tego typu przybytków bo na wsi nie ma przecież innych rozrywek, opowiadał mi takie rzeczy. Cała rodzina ma go za takiego świętoszka co najlepsze a on się więcej wybawił na tych kościelnych imprezach niz ja na normalnych xD
  • Odpowiedz
... wygląd go będzie interesował mniej niż ludzi widzących...


@SweterWPaski: Powszechny błąd myślowy w stosunku do niewidomych, bo skoro nie widzą, to pewnie wygląd interesuje ich mniej. To są normalni ludzie i mają normalne emocje.
JustTheDude - > ... wygląd go będzie interesował mniej niż ludzi widzących...

@Swe...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ateeeny: najgorsze jest toz ze gdyby mie był niewidomy to cisnęli by po nim jak po szmacie, a tak to głupio jak sie wrzuca posty o chorych pieskach i dzieciach jechać po osobie niewidomej dlatego #!$%@?ć facebooka i ludzi tam przesiadujących
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DonTesto4k: ostatnio mieliśmy webcast D&I właśnie o problemie z niepelnosprawnoscią i wypowiadała się Pani Zuzanna, zupełnie niewidoma! W gigantycznej korporacji! I korzystała z komputera! I jeszcze gadała po angielsku! Nie wiem jak tak można w ogóle będąc niewidomym, skandal!
Nie wiem stary, czy jesteś tak ograniczony, czy to jakiś nie śmieszny trolling?
  • Odpowiedz