Wpis z mikrobloga

@America: hahahaha poczekaj ja bym zobaczył jak taka Polska grać będzie przeciwko Brazylii w mundialu xDD by wykręcili 0-9 przed końcem pierwszej połowy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam futbolem gardzę gówno Sport szczególne w Polsce... Wylęgarnia mafi i pato kiboli. Oststnio z jakiegoś gówno klubu była gwiazdeczka salonowa została złapana na napadzie kantora.

Wolę siatkówke 0 zadym Ludzie chodzą normalne po trybunach a nie siedzą w
Pobierz Quassar - @America: hahahaha poczekaj ja bym zobaczył jak taka Polska grać będzie prz...
źródło: comment_1669873542QjLiO7WVgwm88xpENq8CTz.jpg
@America: Ogólnie to popieram i czesio out ale pisanie ". Lepiej wcale było nie jechać na mundial," to głupota bo równie dobrze można by napisać że o MŚ powinni zagrać Hiszpanie, Argentyńczycy, Brazylijczycy, Włosi, Anglicy, Francuzi i Niemcy a reszta po co tam jest jak w całej historii tylko oni (+ Urugwaj ale ich obecnie nie wliczam) zdobywali MŚ?
@America: tak, #!$%@?. Cały świat ogląda te mistrzostwa i cały świat się skupia tylko na Polsce. Masz ex-wielkopatriotyczne kompleksy. Cały świat ma to w dupie


@matkakrawcowaojciecstefan: tak, wszystkiemu winne kompleksy... To wejdź na zagraniczne portale sportowe. Tak jak my komentujemy dobrą grę Iranu a słabą Belgii, tak i Hiszpanie czy Niemcy są zdziwieni co Polska odwala. Są zszokowani że Lewandowski, Zieliński, Szymański, Kamiński oddają prowadzenie gry Arabii Saudyjskiej i nie