Wpis z mikrobloga

@kinoko: na marginesie, to mężczyźni są również w przewadze ofiarami przemocy.
Tutaj stronnictwo sojowo-julkowe wygodnie ignoruje ten element problemu.
Kobiety najbardziej uciśnione i poszkodowane, choćby nie wiem co, byle narracja się zgadzała z jedyną słuszną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: ciekawi mnie czemu jak polscy lewicowcy chcą skrytykować polską prawicę to mówią o zachowaniach polskiej prawicy, a prawicowcy odnoszą się do jakichś amerykańskich odklejeńców co nigdy nie mieli i nie będą mieli żadnych reprezentantów w polityce. TO JEST POLSKA! A nie USA.

@ananasowy: globalna wioska, ziom.
Trendy sojowo-julkowe są światowe i Polska nie jest tu wyjątkiem. Doskonały przykład, gdy julki leżały na chodniku plackiem po śmierci czarnego kryminalisty z
@szpongiel: gościu, najpierw wrzucasz chochoła z amerykańskimi odklejkami robiącymi szopkę na uniwerku, którymi nawet polska lewica gardzi w większości, a teraz wrzucasz przykłady niebinarności i neozaimków w Polsce tak jakby to było to samo. serio chcesz być traktowany poważnie? kaman, nawet się nie starasz.

inna sprawa, że cały ten wątek poboczny możesz sobie wsadzić w ramkę i powiesić na ścianie bo to typowy whataboutism. nie muszę bronić odklejonej lewicy z USA,
@ELUVEITIE: Wcale tak nie jest teraz już albo zmyślasz bo nie wiesz o czym gadasz albo kłamiesz. Kobiety o wiele częściej używają przemocy psychicznej właśnie z tego względu, że są słabsze fizycznie. Jak np. kobiety między sobą rozwiązują spory częściej biją się na pięści czy raczej mają inne metody typu rozpuszczanie plotek na tematy swoich wrogów itp itd? Czy może chcesz robić z siebie i ze mnie debila sugerując, że kobiety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ananasowy: profesjonalną debatę możesz sobie wsadzić w buty aby być wyższym, gdyż post OPa jest właśnie o ludziach do profesjonalnej debaty nie
zdatnych, i dlatego przykłady takich właśnie przytaczam.

Kolejny już raz próba gaslajtowania jakoby to co te pokemony z mojego pierwszego linka w USA odwalały i to co co powklejałem wyszukane na szybko kilka przykładów polskich pokemonów, niejako nie miało ze sobą związku. Podczas gdy jest to przejawem dokładnie tego
@GodEmperorWasRight: Typie ty masz problemy z myśleniem. Agresję porównujesz z plotkowaniem :D to jest inny wymiar i zapewniam, że i pod tym względem mężczyźni nie są święci. Nie jesteśmy równi pod tym względem i mężczyźni są bardziej problematyczni jeśli chodzi o przemoc i tyle.
@ELUVEITIE: Ty masz problemy z przyznaniem prawdy i odbierasz kobietom sprawczość (to tylko biedne i bierne nieświadome ofiary, czy na pewno jesteś za równouprawnieniem płci czy jednak społeczeństwo powinno traktować kobiety jak dzieci całe życie?) pewnie dlatego, że jesteś damskim odpowiednikiem toksycznego przegrywa lub po prostu niska inteligencja dlatego twój zasób słów i ich rozumienie oraz rozumienie abstrakcji jest dla ciebie nieosiągalne. Najpewniej jedno i drugie. Inaczej ciężko mi pojąć, czemu
Niekoniecznie. Nie każde mówienie faktów oznacza, że mamy rację. Z tym często mają problem niektóre osoby zarzucające ludziom na lewo od skrajnej prawicy "bycie obrażonym na fakty." Co nie jest dobrym opisem sytuacji. To nie jest tak, że ktokolwiek jest obrażony na fakty, możliwe że osoba przytacza jakieś wyselekcjonowane fakty w złej wierze lub po prostu ma zerowego skilla społecznego.


@ananasowy: jeszcze teraz zauważyłem ten fragment, cumplu.
Otóż masz rację, co