Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: jak ja nie cierpie stanowskiego. Hipokryta, obludnik pierd**acy morały, udaje nie wiadomo kogo. Wczoraj ma czelność powiedzec po meczu ze dobra defensywna strategia z Meksykiem i zachowawcza gra z Arabia przczynily sie do awansu.
On by bronil grubasa nawet jakby bylo zero punktow.
Dziennikarskie zero
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@grzesiu_id: Ja odniosłem wrażenie, że Argentyna grała na wyeliminowanie Meksyku. Po drugiej bramce przestali grać kompletnie. Więc to im głównie możemy podziękować, że nam jeszcze ze 2 goli nie nastukali.
  • Odpowiedz
Zakolak umie w interenty a Was dupa piecze ( ͡º ͜ʖ͡º) A co do wufisty, na farcie wykreował się na eksperta na lata co widać było w wywiadzie Brzęczka (tamtego też dupa piecze albo zazdrość) xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzesiu_id: najlepsze, że on tak kształtuje całe pokolenie. Siedzę na grupce o Fifie i piłeczce, tam dużo dzieciaków jest - udają niezależnych i myślących, a powtarzają wszystkie brednie z KS o tym, że nikt o stylu nie pamięta, że grande strateg, że inaczej nie umiemy grać xd
Wczoraj chwilę posłuchałem hejt parku to nawet Kowal był rozczarowany i Cygan go tam "uśmiechu trochę, wszystkie inne kraje się cieszą z awansu"
  • Odpowiedz