Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pochwaliłem się niezłym wynikiem, ale może warto pokazać, że nie zawsze jest kolorowo. Jak był dobry trend to poczułem się pewnego dnia zbyt pewnie i to już były odmęty hazardu więc żeby być szczerym największa strata w jedne dzień. Zbyt duży lewar i gridowanie wciąż na wysokim lewarze. Nie warto, jak gridować to maks 0.01. Daję 50 zł na pyszne/przelewem dla tego kto zganie ile #!$%@?łem kolejnego dnia bo chciałem się odrobić. Osoby z discorda odpadają bo wiedzą, jutro o 20:00 sprawdzę kto był najblizej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
X.....s - Dzisiaj pochwaliłem się niezłym wynikiem, ale może warto pokazać, że nie za...

źródło: comment_1669848267O0VguEjfZ1aI56SUqCLS58.jpg

Pobierz
  • 40
@Xatoos: to są pozycje otwarte jednego dnia? Przy próbie odrobienia pewnie z 15k poszło. Masz jakiś wzór według którego ustalasz SL ? Ja mam kwotowy SL podczas wybić, a w konsolidacji wcześniejszy dołek ale zawsze chciałem sprawdzić czy nie opłaca się na przykład zawsze mieć stopa np na 1/3 wartości pozycji. Albo powiedzmy 1/2 jakiegoś ruchu. No i jeszcze trailing stop też nie ogarniam tak jakbym sobie tego życzył.
@ossj: Da jeżeli masz duże depo, grasz wielkością lota w miarę sensownie, najlepiej w okolicach 0.05 i stosujesz SL. Obraz wyżej to połamanie tych wszystkich zasad + emocje.
@dobrowolskii: @a-l_d założył jakiś czas temu, skrobnij do niego bo nie wiem jak ten discord działa, czy to zaproszenie trzeba czy inaczej.
@maksii14102000: Jednego dnia, obecnie moim wzorem są z reguły strefy fibo albo ilość pipsów 30-50, a wtedy to było