Wpis z mikrobloga

poczytałem sobie trochę o tabletach i ten tablet https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-tab-s8-11-8-128gb-s-pen-wifi-11912811915 zjada na stojąco wszystkie iPady do wartości 7k PLN.

W cenie tego absolutnie wypasionego samsunga galaxy taba możemy nawet nie mieć biedackiej wersji najgorszego iPada, biorąc pod uwagę 600 PLN za pencil i 450 PLN za dwuletnią gwarancję.

No dobra, ten samsung galaxy tab nie jest idealny - pewnie lepszym od niego wyborem byłby iPad Pro za min. 7k PLN, tyle że to dwukrotność wartości galaxy taba. Wszystko iPadowskie poniżej 7k PLN jest gorsze od tego galaxy taba, który jest za niepozorne 3,5k PLN.

Pytanie do społeczności - pomyliłem się w ogóle gdziekolwiek w swoich rozważaniach? Pewnie zadaję pytanie retoryczne ale mimo tego i tak je zadaję.

#apple #ipad #komputery #tablet #pytanie #android #samsung
  • 9
@smutny_login: A do czego chcesz używać? Z tym zjadaniem to jest tak że w iPadzie nie patrzy się na parametry. Ja mam biedackiego iPad 8 generacji, używam do YouTube wykopu muzyki internetu w tym często dwie aplikacje otwarte na raz na podzielonym ekranie i nigdy nie udało mi się go przywiesić na tych czynnościach
@smutny_login: "Pytanie do społeczności - pomyliłem się w ogóle gdziekolwiek w swoich rozważaniach? Pewnie zadaję pytanie retoryczne ale mimo tego i tak je zadaję."

Trochę tak, powiedziałbym jak Morawiecki na jakieś konferencji dt. dobrobytu w Polsce.

Skąd ten iPad za 7000 PLN? Czemu niby masz gwarancję kupować za 450 PLN?
ale zależy do czego ma służyć,


@hieronimgieroslawski: musi być uniwersalny i nieawaryjny

prawdopodobnie do zwykłej konsumpcji mediów możnaby jakiegoś Kiano za 500zł ogarnąć ale to będzie na prezent i musi być jak najdłużej na chodzie

poza tym nie ma pewności że apple będzie długo wspierało swój sprzęt, skoro co roku wypuszczają nowe wersje