Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że ten awans nam się kompletnie nie należy
- zerowa technika
- zerowa współpraca
- kilogram szczęścia
Na takim szcześciu owszem, można daleko zajść, ale jak przychodzi ściana, to boli dwa razy, bo balonik jest po prostu zbyt mocno napompowany

Fajnie, że przeszliśmy, cieszy mnie to, ale to tak samo jak dostaniesz przez przypadek awans na menadżera, bo masz na nazwisko tak samo jak prezes, ale jesteś świeżo po studiach, a z prezesem masz tyle wspólnego, że widziałeś go raz pod biurowcem.

Nasi piłkarze do kolejnego meczyku powinni z---------ć codziennie po 12h na treningach, w tym treningi zarówno fizyczne jak i mentalne

A gruby bajerant i tak powinien dostać kopa w dupę

#mecz #reprezentacja
niochland - Prawda jest taka, że ten awans nam się kompletnie nie należy
- zerowa te...

źródło: comment_166984577260iQrU9KZg0xMVk6Nv2P1h.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niochland: oczywiście że się nie należy ale będą pie^doliczyć wszyscy że super cieszmy się nic się nie stało, liczy się fakt - kim my jesteśmy? Zero pokory, w lustro nawet spojrzeć nie potrafimy zaginamy rzeczywistość oby nam ta Francja tak wpie^dolila że zapamięta to Polska na zawsze - obstawiam śmiało 8:0 dla Francji
  • Odpowiedz
@niochland: jakimś cudem Michniewicz ma wyjątkowo dużo szczęścia do takich sytuacji. Nie wiem, jak to jest możliwe. Wydaje mi się, że gdyby nie tyle farta to trenowałby teraz jakiś zespół w I lidze xD
  • Odpowiedz
@niochland: Ja uważam, że przez cały mundial balonik nie był napompowany nawet w połowie tego co było w 2018 roku, mieliśmy farta i tyle, fajnie, że to raz my go mieliśmy nie przeciwnicy.
  • Odpowiedz
jakby się nie należał to byśmy nir wyszli,


@Czikita113: co to za logika? Idąc tym tokiem to w totka wygrywają tylko dobrzy i sprawiedliwi XD Ja oglądam piłkę dla emocji i pasji, chcę widzieć reprezentację uporu i ambicji, jakby mnie interesowały tylko wyniki bez względu na styl i samą grę to bym sobie numerki w excelu oglądał.
  • Odpowiedz