Wpis z mikrobloga

#usunkonto #mirkomundial #mundial #oswiadczenie #wazne

Drodzy ludzia,

Dokonało się. Reprezentacja Polski w piłce nożnej po 36 latach ponownie dostała się do fazy play-off w Mistrzostwach Świata. W kolejnym meczu nasi zmierzą się z Reprezentacją Francji, życzmy im powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak mówi stare chińskie przysłowie, kto rzuca słowa na wiatr ten zbiera burzę, czy jakoś tak.
Ja natomiast mówię, że kto obietnic nie dotrzymuje ten bez honoru mendą jest i #!$%@?.

W związku z powyższym oraz moim zobowiązaniem podjętym W TYM WPISIE rozpoczynam ceremonię usunięcia konta i witam szanownych gości.

W pierwszej kolejności chciałbym powitać VIPów, czyli obserwujących, a więc:
@NoMoreTearsJustSmile @Quoluz @Arstotzkaball @Szatynka
oraz
@cytrus0 @MarcelloSolara @pieselkotel (nie wiem kim jesteście ale miło mi was przy okazji poznać i pożegnać xD)

Serdecznie witam również plusujących wspomniany wcześniej wpis, a więc: @Distracted93 oraz @rolnik_wykopowy

Witam również plusujących TEN KOMENTARZ:
@sztach @plackojad @KosmicznyNiedzwiedz @Zi3L0nk4 @eliot123 @brednyk @idol89 @derbonobo @Pablo9_6 @Kryn217 @Pondo_Sinatra @Zamaloczasunalogin @anoysath @Pivip @KevinMalone @ProrokFpjerdolu @Marienburg

Swoje jedenastoletnie konto pożegnam cytatem:

(...) jedno, co można zrobić, to podejść do rzeczy filozoficznie, czyli powiedzieć sobie: "Srał to pies"

- Vimme Vivaldi, Miecz Przeznaczenia


Dziękuję, dobranoc, żegnajciu
T.....S - #usunkonto #mirkomundial #mundial #oswiadczenie #wazne 

Drodzy ludzia,
...

źródło: comment_1669843247TUCaF1C3O4RKXdMDXIwsZV.jpg

Pobierz
  • 21