Wpis z mikrobloga

@zjadaczszyszek3000 skoro FED utwierdził, że 50 pkt to pewniaczek, to co z Twoim szortami? Dalej wierzysz że ktoś będzie chciał skraszować ryneczki? Żadnej rewizji strategii?
Nie mówię, że założone dzisiaj szorty jutro nie zapłacą, bo po takich wzrostach to wypada ochłonąć, ale w długim terminie to 3200 na us500 możecie się nie doczekać misie.
W chwili obecnej us500 już ponad 100pkt w górę od dzisiejszego dołka na 3940.
Scenariusz długich wysokich stóp procentowych będzie grany, ale nie koniecznie to załamie ryneczki.
#gielda
  • 7
@gonzo91
Pozamykałem shorty na stracie żeby lepszą i większą pozycje wyżej złapać, cały czas się trzymam scenariusza swojego scenariusza

Taka wywózka na koniec miesiąca jak dla mnie oznacza tylko jedno czyli realizacja zysków, tymbardziej że dolar został utrzymany

Zadaje sobie tylko jedno pytanie czy taki zrzut który zakładam może trwać do podwyżki Fedu czy wcześniej zaczniemy rosnąć przy danych oczywiście to moje wróżenie z fusów i rozkmina

Wszystko też uważnie bede śledził
Pobierz zjadaczszyszek3000 - @gonzo91 
Pozamykałem shorty na stracie żeby lepszą i większą po...
źródło: comment_1669849617YYesOweYG2spliO52TFqoX.jpg
@Xatoos
Jak kto wkońcu, nikt z kim normalnie rozmawiałem nie prosił mnie jeszcze o sprawozdanie z ruchów

W sumie nawet jakby prosił to i tak bym zapewne nie pokazywał, a przynajmniej tych zyskownych bo straty mogę czasem wrzucić z uśmiechem na ustach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@gonzo91
Jakie nareszcie, a pytał Pan uprzejmie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hmmm, zrobić pąpe na ostatni dzień miesiąca