Wpis z mikrobloga

Mieliście styczność z Just Jack tobacco leaf?
Jakie są wasze opinie co do podobnie stwa do TV i do projekcji i trwałości?

Ktoś ostatnio pisał na necie że Joanna Dupa Yourself z Rosmanna podobne do TV i dziś sprawdziłem i kupa totalna jak dla mnie. Wali jakimś sztucznym miodem tylko i zwietrzałym kadzidłem z zakrystii.

#perfumy
  • 18
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: krupa ma bardzo mało tytoniu i jest uniseksem z odchylem w damska stronę. Just jack bardziej męski nuta tytoniu bardziej prominentna parametry bardzo dobre jakość jak za 1zl/ml conajmniej dobra. Nie jest to jakość toma forda ale wstydu nie ma jak zarzucisz i do ludzi wyjdziesz.
  • Odpowiedz
@Marmite: no i super, właśnie mi zależy na tym zapachu tytoniu z domieszką wanilii, bo Krupa jest jakaś taka nie wiem, miodowo korzenna. Może trochę drzewna, ale taki ulep przez ten zalewający miut.
  • Odpowiedz
Tak na marginesie to widzę że spoko mirki pod tagiem tutaj. Szkoda że nie jestem into perfumy bo mnie nie stać to bym się z wami zaznajomił bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: co ty #!$%@? że cię nie stać normalnie araby kupujesz do stowki i essa XD

Był kod notino-****

W gwiazdki trzeba było utrafić liczby i wchodził kod na -40 zł bez kwoty minimalnej, dodatkowo był kod na free dostawe. Jj wychodziły po 4 zł
  • Odpowiedz