Wpis z mikrobloga

Cześć, ogólnie mainuje mida, ale od czasu do czasu chciałbym sobie pograć junglę i się zastanawiam, czy graves będzie dobry, jeśli nie mam zamiaru mainować jungli, ale pykać tam sobie od czasu do czasu? Czy graves jest trudny do ogarnięcia? I jeszcze jedno: czy dałoby radę graves'a flexować na mida jakbym chciał grać np. na kassadina lub jakiegoś vlada? (tzn pushować ich w early game i karać ile da rade)
#leagueoflegends
  • 6
@dymitrop: Jestem OTP Gravesa więc mogę się jak najbardziej wypowiedzieć w temacie.

1. Co do trudności: Graves jest w miarę łatwy, ale za to specyficzny ze względu na pasyw: Utrudnione tower dive'y, posiadanie dwóch autoataków (które de facto mogą zoneshotować).
2. Graves jest dobrym herosem jeśli chcesz mieć bezpieczny pick, gdyż dobrze się scaluje i ma w miarę dobre early. Na dodatek ma duży wachlarz buildów -> Może iść lethality z
@dymitrop: Pamiętam, że rok temu czy kiedyś tam Graves był grany na midzie/topie (z przewagą mida) ze względu na jego pushowanie linii. Nie musiałeś koniecznie zabijać swojgo oponenta tylko pushować. Robił świetną robotę na picki bez szybkiego czyszczenia lini #!$%@?ąc je dzięki czemu mogł robić presje na mapie wspomagając inne linie czy jg. Zawsze byłeś pierwszy chociażby na smoku czy krabie do pomocy, bo oponent musiał się bawić w dobijanie pod