Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zjadacz_Cebuli: - Rozpowszechnianie wizerunku bez zgody jest niezgodne z art. 81 ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych. Wizerunek jest jednym z dóbr osobistych objętych ochroną zgodnie z art. 23 KC. (ust o ochronie wizerunku)
Angażowanie policji w ochranianie tego to pomyłka.


@DeadIy: ale czasami jak nie bylo policji to nie wlazili na schody?
Zgadzam sie, ze nie powinno tam byc policji, a na pewno nie tyle ale jak jakis debil wejdzie na ten ich pomnik to powinien dostac taka kare, zeby juz wiecej tego nie robil
@essos: Nie wiem, ja mam w rodzinie policjanta, dwoch bliskim znajomych to policjanci, sasiad tez policjant... absolutnie nikt z nich dobrze sie o tej formacji ani o pracy w niej nie wypowiada.
: Nie wiem, ja mam w rodzinie policjanta, dwoch bliskim znajomych to policjanci, sasiad tez policjant... absolutnie nikt z nich dobrze sie o tej formacji ani o pracy w niej nie wypowiada.


@siegel1984: To czemu wszyscy w tym siedzą?|
często w różnych protestach są te same twarze. Oni są w jakiś sposób opłacani? dostają umowę o dzieło czy robią to charytatywnie za ciastko i kawe na jakiś walnych spotkaniach w których sobie organizją gdzie i kiedy pokrzyczeć? może to jakieś dobre źródło dochodu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miesięcznica niech se będzie. Niech sobie każdy ,,opłakuje", choćby i na pokaz.


@DeadIy: Przecież to jakaś irracjonalna sytuacja, mamy opłakiwać ludzi którzy niespecjalnie odznaczyli się na historii kart III RP za nasze pieniądze, co miesiąc, blokując wszystko jak sie da, robiąc jakieś pomniki i mało tego wsadzając jakiegoś przeciętnego prezydenta na wawelu gdzie nie jego miejsce. To wszystko po to żeby połechtać ego Kaczyńskiego XD, no przecież cyrk. Przecież jak ta
@smooker: ale się #!$%@?łem ()
niech te chamy zasrane sobie wynajmują firmę ochroniarską a nie policję angażować.
Druga strona medalu że jak byłbym policjantem to odmówiłbym wykonania rozkazu ochraniania starego dziada bo ma taki kaprys, jak inba to idę na L4 i niech sobie komendant ochrania.
#!$%@? #!$%@?.
@smooker: smutne, że taka jedna szkarada potrafiła tak zepsuć i skłócić kraj, ale póki nie zdechnie będą dalej takie jazdy, później się tam w swoim gronie sami zagryzą jeden z drugim.

Oby to nastąpiło szybciej jak później
a może niech robią to za swoje pieniądze, nie za moje.


@Fingal:

Przecież to jakaś irracjonalna sytuacja, mamy opłakiwać ludzi którzy niespecjalnie odznaczyli się na historii kart III RP za nasze pieniądze, co miesiąc, blokując wszystko jak sie da, robiąc jakieś pomniki i mało tego wsadzając jakiegoś przeciętnego prezydenta na wawelu gdzie nie jego miejsce. To wszystko po to żeby połechtać ego Kaczyńskiego XD, no przecież cyrk. Przecież jak ta ich