Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie nabyć na święta elden ringa ale nie wiem czy to dla mnie. Generalnie lubię klimaty solulsowych gier, gorzej w nerwami.

Przeszedłem tylko bloodborne, demon souls do pierwszego bossa, klasyczne soulsy to już dla mnie masochizm.

Jak to wygląda w przypadku elden ringa? Jest sens się za to zabrać jak się jest łajzą w soulsowe klimaty?

#eldenring #soulslike #ps4 #ps5
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arthaniel:
Jestem soulsowym noobem i z ledwa bieda przeszedłem ds2, a pozostałe odpuściłem i elden ring bardzo mi się podobał.
Jest w nim całkiem sporo bulidow które przynajmniej przy premierze dość łatwo prowadziły przez grę. Do tego masz duszki do pomocy gdzie zwłaszcza przydaje się mimic który jest kopią twojej postaci.
W ostateczności możesz też wołać innych graczy do pomocy.
@Arthaniel ja nigdy w życiu nie grałem w soulsowe gry. Ale kupiłem sobie elden. Jest perfecto naprawdę. Męczyłem się z bossami i nie tylko ale bogatość tej gry i wygląd i grywalnosc wynagradzała wszystko. Serio polecam nawet jako noob soulsowy.
@Arthaniel: Nie grałem jeszcze w DeS ani BB, ale z tego co słyszałem BB, to kompletnie nie rozumiem, czemu DS1-3 to dla Ciebie masochizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ER na stres możesz sobie poeksplorować mapę (i ewakuować się koniem, żeby nie zginąć), na krótką sesję zaliczyć pomniejszego dungeona, albo 2. Bossowie w większości są opcjonalni i do zrobienia w dowolnej kolejności (chociaż ich level/statsy/życie sugeruje, czy
Jest sens się za to zabrać jak się jest łajzą w soulsowe klimaty?


@Arthaniel: próbować nie zaszkodzi, Elden jest najbardziej noob friendly ze wszystkich gier od From, co nie zmienia faktu, że ma mechaniki z poprzednich gier, które nie są nigdzie wyjaśnione i pewnie będziesz mieć masę pytań, do tego otwarty świat gry przekłada się na fatalny balans przeciwników, niemniej jednak to jedna z najlepszych gier ostatnich lat i jak jest
@Arthaniel nie bierz tego. Ja uwielbiam soulsy, radzę sobie na tyle, żeby splatynowac Bloodborne. Tutaj mam problemy z bossami. Druga rzecz to jest to esencja soulsow. Z jednej strony ułatwienie, bo otwarty świat, można dobrze pofarmic, ale z drugiej jest tyle ukrytych rzeczy, że jako zwykły śmiertelnik nie jesteś w stanie znaleźć. Gram już kilka dni, mam 100 lvl, a wczoraj na youtubowym poradniku odkryłem talizman +5 do atrybutow. Są talizmany co