Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Pogralem w NFS Unbound.. Co moge napisac o tej grze. Calkiem rzeski HDR (dobre hgig), chociaz nie top. Grafika ujdzie w tloku, efekty kreskowkowe spoko, ale koncepcja niedokonczona (czegos brakuje). Dobra muzyka, ale za to klasycznie drewniany model jazdy, ktory zabija u mnie kolejnego nfs na starcie. Nie ma tutaj zadnej fizyki jazdy. Gra probuje oszukac, ze auto jedzie i driftuje roznymi sztuczkami optycznymi. Model zniszczen otoczenia przeniesiony z Battlefielda. Silnik gry (Frostbite) nieprzystosowany do gry wyscigowej. Moja ocena to 5,5 na 10. Pisze to jako koneser Forzy i F1. Testowane na #xboxseriesx

#nfs #ea #konsole #gry #xbox #xboxone #xboxseries #ps5 #ps4 #ps4pro #playstation
NielegalneKretowisko - Pogralem w NFS Unbound.. Co moge napisac o tej grze. Calkiem r...

źródło: comment_1669766781g0KzQJR7z3dp43tQVACSJb.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ZnajomyTwojejZony: Sa 2 rodzaje Forzy. Symulacyjna i Arcade Horizon. Niezaleznie od rodzaju silnik ForzaTech posiada zaawansowana fizyke jazdy, gdzie czujesz, ze teren ma wplyw na to jak samochod sie porusza. Nie chodzi tutaj o symulacje tylko o to, ze jezdzisz dosc realistycznie. Nawet w formie arcade. F1 tez nie ma dobrej fizyki jazdy. EA po prostu oszukuje optycznie grajacego i akurat przy F1 mozna sie nabrac, bo samochod formuly jest sztywny
@NielegalneKretowisko: Właśnie, a da się te efekty komiksowe wyłączyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie po NFS to zawsze się spodziewać można słabego modelu jazdy, jak się grało kiedyś na klawiaturze to był on do przyjęcia, ale przy padach/kierownicach to zabija on całą satysfakcję.
@NielegalneKretowisko: też wczoraj trochę pograłem, przeszedłem prolog i kilka wyścigów po i kurde no zawiedziony jestem. Z plusów miasto w miarę, grafika bardzo dobra, efekty spoko, coś innego, muzyka też (chociaż wkraczam w wiek boomerski, ale staram się mieć otwartą głowę na takie rzeczy) ale no jest taki malutki minus, nieistotny w grach wyścigowych. MODEL JAZDY

No nie da się jeździć tymi samochodami. @Kashankovsky: Nie ma co mówić, że to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NielegalneKretowisko: NFS 2015 był zrobiony na Frostbite i dało się grać, całkiem spoko wspominam z PS4. To był jednocześnie ostatni NFS w jakiego grałem z chęcią. Kolejne dwa czy trzy już piraciłem i #!$%@?łem po pół godziny z dysku.
Poza tym zgadzam się ze wszystkim, właśnie ogrywam w gejpasie darmowe 10h i szczerze to nie wykorzystam tego czasu, bo gra jest oczywiście drewniana. Gdyby nie grafika to wygląda jak port z