Wpis z mikrobloga

mam w rodzinie, spoko autko, dsg daje radę, plastiki takie se, po trasie git, zjechałem od morza do tatr, mała przestrzeń bagażowa trochę także 3 osoby z walizkami dużymi się nie zmieszczą, olej trochę pije czasem wiec trzeba dolewać. W terenie nie jeździłem nim to ktoś inny musiałby się wypowiedzieć. aha no i dosyć nieźle przyspiesza jak masz 190 koni, nie super ale okej!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nick230: mam formentora vz 2020 na sprzedaż. Polecam zdecydowanie bardziej od t-roca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
T-roc strasznie plastikowy w środku i brzydki moim zdaniem. Totalnie nie rozumiem jak można za nowego T-roca zapłacić ponad 160k. Natomiast za Formentora już rozumiem, to ładne auto, fajnie narysowane, no i marka budząca emocje, nowoczesny interfejs itd. Tak czy siak z tej dwójki bierz Formentora i się nawet nie zastanawiaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarna_ksiazka: No jasne to tylko Seat z możliwością wyboru silnika z RSa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak przejedziesz sie Formentorem VZ5 to pogadamy. Akurat rozdzielenie tych marek ze względu na kary za emisję i Seatowi i Cuprze wyjdzie na dobre.