Wpis z mikrobloga

@Atomus: Ile można jechać na farcie? No jak widać Portugalia jechała przez cały turniej i zdobyła mistrzostwo Europy więc da się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyny ich mecz, w którym faktycznie zdominowali rywala to półfinał z Walią. Tej Walii też bym tak nie przeceniał. Owszem, wyeliminowali Belgię, ale z Portugalią już zagrali bardzo słabo. Nie wiem na jakiej podstawie zakładać, że na pewno by z nami
  • Odpowiedz
@Atomus: Ja mówię ogólnie o farcie Portugalii w całym turnieju, a nie meczu z nami. Portugalia nie wygrała żadnego meczu w grupie, a mimo tego udało im się wyjść więc trudno nie uznać, że mieli w tym przypadku sporego farta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Davos87: ja tam widziałem bramki z gry o jakim farcie ty mówisz xD takiego ma każda drużyna można segadac. Grali do końca i wyszli i potem kolejnych pokonywali . Farta to już w tym konkursie karnych można powiedzieć że miała i tyle ale z gry była lepsza. Resztę męczy w pucharowej wygrala
  • Odpowiedz
@Atomus: Farta mieli, bo w normalnym turnieju guzik by im dały te 3 remisy i 3 miejsce w grupie, bo by z niej zwyczajnie nie wyszli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale akurat od tamtego turnieju zmieniły się zasady i nawet z 3 miejsca można było wyjść - to był ich fart, że się na to załapali. Kolejny fart, to że wychodząc z 3 miejsca akurat z
  • Odpowiedz