Wpis z mikrobloga

#coolstory #rozowepaski #heheszki #pelnegacie

hehe Mikri co się stało przed chwilą :D Mój #rozowypasek śpi, a ja siedzę w tym samym pokoju na komputerze i pracuję. Bardzo lubię muzykę klasyczną, słucham bardzo często i w tamtej chwili też słuchałem. Skończyłem pracę, zgasiłem światło przy biurku i w ciemnościach kieruję się do łóżka aby zapalić lampkę przy łóżku. Z głośników po cichu, żeby nie obudzić mojego różowego paska, leciał utwór Erika Satie "Gnossienne No. 3 "


Wyobraźcie sobie, że muzyka leci po ciuchu (a ten utwór jest trochę psychodeliczny), mój różowy pasek się budzi i z jej perspektywy wyglądało to jak scena z jakiegoś horroru. Postać w ciemnym pokoju stojąca przed łózkiem, za postacią lekkie niebieskawe światło z monitora komputerowego które podkreśla kontury owej postaci. Różowy pasek zaczął krzyczeć, ja chcę ją jakoś uspokoić i zbliżam się do niej, a ona zaczyna krzyczeć jeszcze głośniej, kopie i rusza nogami jak szalona i rzuca poduszką :D

Musiałem wrócić do drzwi i zapalić normalne światło, bo ona myślała, że jakimś mordercą jestem i chcę ją zabić.

hehe co te różowe paski to ja nawet nie xD
  • 14