Wpis z mikrobloga

Ja wam powiem tako jedno rzecz.

Kojarzycie muchy? Jak latają bez sensu, tam i z powrotem. I są kojarzone z guwnem. Czasem jest ich strasznie dużo. Niektóre latajo. Niektóre stojo. Ale bezsprzecznie wszystkie #!$%@?ą.

Samochodziarze!

To o was. To o was zewsząd. #krakow #gdansk #warszawa #szczecin #poznan #chicago #lodz #bratyslawa - tak, dokladnie. Kazde #miasto. #polska cała.

Samochodziarze są dosłosnie wszędzie w tych swoich blaszakach #!$%@?. Gdzie nie spojrzysz, tam #!$%@?ą ci każde miejsce. Wszędzie wjado, codziennie, bez przerwy.

Jak jakieś przygłupie AI (sztuczna 'inteligencja') w grze miejskiej. Muszo jeździć, bo muszo, ale jakby mieli zracjonalizować to jeżdżenie - no to kurła, coś tam niby wymyślą, ale dokładnie na tym poziomie, na którym funkcjonują - przygłupie AI. "Ciebie to nie stoć na autko, a jo sobie jeżdża, pedał, gaz, skrent, jazda jazda, hehe".

Jedna wielka plaga śmierdzieli.

Wypad na autostrady albo na swoich podwórkach jeździć.

I nie komentować mi tego wpisu, samochodziarze.

Za komentarz niech posłuży wasze kolejne jutrzejsze robackie wypełznięcie na ulice, żeby zasrać następny dzień wszystkim dobrym ludziom (i wy jeszcze macie jakieś pretensje, śmiech na sali). Jak przeszczurzona populacja szurów gówno-jadów w za małym kanale. A FUJ #!$%@?!

Troszku mrozu się zrobiło, "no ale ja mam autko heheh", podjedzie taki 150 m po #!$%@? wie co, 200 m do kościoła i z powrotem, postoi w korku bez celu, #!$%@? wszystkie parkingi w mieście, i dla niego to takie "normalne", fajne, Ż-A-Ł-O-S-N-E.

POZDRAWIAM ROWERZYSTÓW.
meandmymonkey - Ja wam powiem tako jedno rzecz.

Kojarzycie muchy? Jak latają bez s...

źródło: comment_1669745546Y2b0IP81KxvAWMftfda4H1.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@meandmymonkey: to powiedz jak mam się dostać ze wsi do szkoły w mieście, nie mając innego środka transportu niż samochód, też w twoim mniemaniu jestem „śmierdzielem w #!$%@? blaszaku” skoro chce mieć inne wykształcenie niż podstawowe xD pomyśl inaczej niż zero-jedynkowo
  • Odpowiedz
@meandmymonkey: przekonałes mnie! Jutro zamiast samochodem, odwożę dzieci autobusem do szkół i przedszkola. Najpierw się ubierzemy solidnie bo mróz, pójdziemy kilometr na przystanek, wsiądziemy do autobusu to się rozbierzemy bo gorąco, później będziemy wysiadac przy pierwszej szkole to się znów ubierzemy. Później poczekamy tylko 20 minut na kolejny autobus żeby podjechać pod przedszkole. Lepiej się rozbierzemy bo w autobusie gorąco. No a później to już wrócę do domu. I to
  • Odpowiedz
@meandmymonkey: Masz racje, jutro mam na czternastą do pracy wiec pojade sobie ostatnim autobusem z mojej wsi o 9:35, poczekam te 3 godziny żeby jaśniepan nie miał problemu, a po pracy, poczekam od 22 do 6:10 żeby wrócić do domu te 30km. Faktycznie to takie proste, po co ja ten samochód ganiam
  • Odpowiedz
@meandmymonkey: mmm dzisiaj byłem dwa razy w sklepie oddalonym o ~950m i w pakomacie XD oczywiście autkiem, bo jakby inaczej, brum brum XD Jutro też się wybieram na siłownię, a jak będę wracał to jeszcze na myjnię zajadę, żeby brudnym nie jeździć. A wieczorem pojadę bez celu w okolice centrum, zaparkuję sobie, bo wieczorem za darmo parking jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na następną zimę kupię
  • Odpowiedz