Wpis z mikrobloga

Kolejny sezon za nami, było tyle serii, że można spokojnie wyłonić pierwszą 3 najlepszych zadymiarzy i 3 najlepszych zadymiarek, jeśli dobrze odmieniam, jeśli jakaś politolożka czy psycholożka to czyta i twierdzi, że te słowo się odmienia. Mój ranking jest taki, kobiety:
1-Iga-top of the top, podsłuchy, dzikie akcje, wystające uszy, wariactwo totalne;
2-Problem był, bo Iga tak poprzeczkę wysoko zawiesiła, że 2-kę ciężko było wskazać, ale Natalia z 1 edycji-ładny zimny killer brudu i grzyba w wynajmowanym mieszkaniu Jacka;
3-Ewa Kraka-miałem dać Jamnikarę, ale Ewę Kraka była taką postacią jak z komiksu, głos niczym po teściu, a postura plus olbrzymi pies, którego nie chciała uspokoić aby Darek nie bał się, to było dobre. Dla mnie tylko charakteryzacja i do Legionu Samobójców nadałaby się.
Żeby jednak totalnie nie pominąć Jamnikarę za ,,niezależność” po polsku, ona silna jednoosobowa działalność gospodarcza, ale rachunki niech płaci BHP-owiec, niech ma wyróżnienie;)
Mężczyźni:
1-Przemek z akademika-król życia na koszt uczelni, bo czynsz w tym mieszkanku studenckim to w porywach 300 złotych, a wody, prądu i gazu można wykorzystywać do woli. Dodatkowo przebranie i uprzykrzanie życia Martynie epickie. Nie groźny jak Iga, ale również wybrance dał w kość;
2-Krzysiek z Koluszek-było w nim tyle jakiejś dziwnej energii, że człowiek miał radochę jak dowiedział się, że na koniec rękę połamał, mając zatarg z kierowcą jakiegoś samochodu. Z Paulinką zbudowali mega dziwne małżeństwo, ale on był dobry numerant;
3-Jacek-w programie było nieźle, ale później nażarł się ciastek, zaczął bujać się z różnymi ekipami, a później stwierdził, że program ustawiony był, bo Laura i Karol się znali, chcieli za free ślub, ale nie wyszło, bo ich nie połączyli, zrobił to jak zakolegował się z Igą o czymś to świadczy.
Skoro u kobiet było wyróżnienie to dostaje je Maciej z ostatniej edycji, opowieści o braku potomstwa i wyjaśnienie MamyRysia było jednak słabe, biorąc pod uwagę, że Stramowskim to on nie jest.
Jestem ciekawy Waszych typów;)
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 15
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: dziwne masz te typy, nigdy nie rozumiałam czepiania się Natalii i Ewy z 1 sezonu, ale może mężczyzn przerażają dość ogarnięte babki( ͡° ͜ʖ ͡°) facetów też dziwnych wybrałeś, a gdzie zaśliniony agresor Piotrula od weganki czy Grześ od cukierniczki? No i gdzie ERDOL? XD
  • Odpowiedz
@ksanthippe: EDRDOL-owi dałem wyróżnienie. Grzesia odrzuciłem, chociaż chodził mi po głowie. Grześ przyszedł dla przygody. Pojechać na fajne wakacji i może to źle zabrzmi, ale zmoczyć. Spełnił swoje cele. Potraktował program jako zabawę, ale oni nazywali to eksperymentem, więc skutecznie dla siebie dokonał eksperymentu;) Piotrula z Weganką byli totalnie niedobrani i jakoś nie widziałem w nim jakiś specjalnego potencjału, aby go umieścić. Dlatego jestem ciekaw Waszych typów;) 90 % niebieskich nie
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: myślę, że ogarnięty facet nie miałby problemu z dogadaniem się z Natalią czy Ewą, ale one dostały straszne ciapy jako partnerów... sam umieściłeś w swoim rankingu Jacusia. Dla mnie nie należy mu się wyróżnienie w kategorii zadymiarza, bo tak jak wskazałam, są lepsi: Erdol, Grzesiu czy Piotrula wyprowadzany z równowagi gównotematem i mający chore parcie na bombelka. Oraz oczywiście Przemkorożec. Ogólnie z perspektywy kobiety to mamy tutaj całe męskie zoo
  • Odpowiedz
@Kalafior_Krzys_2: Ale numer. Ślub Darka drugi i to z kobietą to wyrównanie rekordu Eltona Johna, bo ten też 2 razy po ślubie, ale tylko raz z kobietą, więc Darek górą! Ja z tą Jamnikarą mam problem, bo moim zdaniem ona niczym Rodowicz w piosence chce kochać, tylko ona chce żyć pod prąd, a wychodzi jej to z boku patrząc, głupio!
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: wśród facetów absolutnie mi brakuje psycho-pjotera. Bez niego na podium dla mnie ten ranking nie ma wartości.
Dzięki za przypomnienie Krzyśka, on trochę #!$%@?ęty chyba był. Ostatecznie rozstał się z tą rudą, ale dziecko chyba mają.
Jacuś Serniczek mi nie pasuje - żaden z niego zadymiarz, a są laski co uwielbiają takich domowych misiów.
  • Odpowiedz
@jestemzdyskonta: Właśnie ten Krzysiek to był taki niby dobry człowiek, ale przez swój sposób życia, trochę człowiek-demolka. On może dobrze chce, ale byłby w stanie niemowlaka karmić frytkami zamiast bobofrutem;) Jacuś w programie robił dobre wrażenie, ale po programie sernik osadził mu się w mózgu i głosił mongolskie teorie.- Przyglądałem się też relacji Karola i Laury. Według mnie są tam jakieś drobne nieścisłości, bo to jest bardzo podejrzane, że aż tak
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89:
K1. Jamnikara - praktycznie każda jej setka to WTF co ona pi****li? Następna setka, gdzie sobie zaprzecza to facepalm. Rozdwojenie jaźni.
K2. Czyngishan - tak wkurzającej, miałkiej i męczącej osoby to chyba długo nie zobaczymy.
K3. Iga za akcje ze śledzeniem, nękaniem i podsłuchami.

M1: Przemkorożec. Typ o sto lat świetlnych przed wszystkimi innymi. To co odwalił w tym programie to mistrzostwo świata.
M2: Krzysiek, co miał coś z głową
  • Odpowiedz
@embeembe: Faktycznie zapomniałem o Kasi vel Czyngishanie.
@portugalka: W sumie ona nie był uczestniczką. To tak jakby brać pod uwagę ojca Nosacza. Choć to prawda, że niektórzy rodzice byli mega dziwni.
@Kobieteria: Właśnie totalnie o niej zapomniałem. To coś było w stylu rolki i praca na stacji benzynowej.
  • Odpowiedz