Wpis z mikrobloga

@kvvach: ja bym brał netię. Nie wiem jak z FTTH, ja mam ETTH i mogłem ich gównorouter wywalić i wpiąć swój własny co jest dla mnie mega istotne.
@kvvach: ja mam z orange 300mbs i na kilkanascie razy co robilem sppedtesty to zawsze wychodziło 340-330mbs downloadu i jakies 60-80 uploudu. Przez rok zero awarii, pingi w grze 20-30 gdzie czesto odpalony jest jakis film na yt albo telefonie.
@kvvach: Brałbym netię. Mam z orange i ping jak na światłowód jest dość wysoki bo trasy do wielu serwerów krajowych lecą przez zagranicę. Poza tym nie mam z orange żadnych problemów i raczej nie będę zmieniał na netię bo okręzna droga do serwerów a co za tym idzie większy czas odpowiedzi mi specjalnie nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu internetu.
@kvvach
Mam orange.

Mam 300mb, prędkość czasem skacze nawet do 500mb. Ping gitówa, zawsze lepszy niż kumpel co ma w upc.

Telewizja działa.

Zawsze mailem problem z zasięgiem w domu przez router, a ten z orange nawet daje rade. Bez wzmacniacza mam zasieg w calym domu. (Dom jednorodzinny).

Minusy
Naliczają 20zl/m za dom jednorodzinny.
Wszelkie routery, dekodery też dodatkowe płatne.
Umowa 24m.
Drogo na tle konkurencji.

Moim zdaniem netia ma lepsza ofertę,
@300px: Miałeś telefon stacjonarny, czyli korzystałeś z "miedziaka" i #!$%@? Ci 20zł za dom? Mi nie doliczyli bo byłem ciągle klientem na miedziaku. Siostra miała netie po miedzi i dostała ale 10zł miesięcznie.