Wpis z mikrobloga

Od 3 mies biore fina, z poczatku przez 14dni 1mg/dzien a od 2 i pol miesiaca 1mg co 2 dzien. Zmniejszylem dawki ze wzgledu na skutki uboczne, mniejsze libido itp. Odrost wlosow elegancki byl widoczny juz po 1 miesiacu stosowania. Skutki uboczne ustały. Myślicie ze to wina zmniejszenia dawki czy, że organizm przyzwyczaił się do leku?


#lysienie #finasteryd
  • 6
@krystian777: osobiście dziwi mnie ilości finasterydu, które biorą wykopki. Osobiście jest na dawce 0,2/0,25mg dziennie i to jeszcze topical. Efekty super, uboków brak, jak będzie za mała dawka za rok czy 5 lat to wejdę na większą. Nie rozumiem czemu zaczynacie od tak dużej i potem schodzicie i to jeszcze o połowę. Takim trafem nigdy nie znajdziecie idealnej ilości jaka wam pomoże i będziecie niepotrzebne narażać organizm.
@Patryk4: moździerzem kuchennym na pył rozdrabniam finasteryd (5 tabletek finasteru 5mg). Dorzucam do stemoxydiny (link poniżej). Stosuje od około 1 ml do 2ml dziennie (przy czym na zakola stosuje mieszaninę codziennie, a na całą głowę co dwa dni). Lekarzowi zasugerowałem, że zamierzam tak robić i sam wydawał się ciekawy efektów. Póki co od ponad 6 miesięcy nie widzieliśmy się bo jeszcze mi zostało trochę finasterydu. Myślę, że pod koniec stycznia się