Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@5Zycie5: @dwiestronyhistorii: narazie czekałem na jakies promocje ale lepiej nie będzie chyba. Nie mam teraz tv który ma HDMI 2.1 i odświeżanie 100-120 Hz. Xboxa chciałbym do grania z dziewczyną i siostra (to nie ta sama osoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), natomiast PS dlatego że ma napęd i gamepassa a chciałbym pograć w fable 2
@nostalgiwolf: jak go stać na obie to niech obie kupi, a nie robi z siebie dziada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Weiki06: bier xbxa.. ja od lat na One się świetnie bawie, max pare zł miesięcznie na GPU, a od roku za darmo, bo kumpel mi współdzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasem jak wrażeń brakuje to odpalam gre w chmurzu i dobijam jakością
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Weiki06: Za PS5 dobra cena, nie wiem czy do lata nagle będą dużo tańsze, szczególnie przy tej inflacji. Natomiast zadaj sobie pytanie w co chcesz grać teraz i przyszłościowo i pod tym kątem wybieraj konsole. Niektórzy tutaj zapominają ze konsola to sprzęt do grania i będą wymyślać milion bzdurnych argumentów, a wszystko sprowadza się do tego, która platforma ma dla Ciebie ciekawszą bibliotekę gier. Proste.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@greven: niestety obie mają gry w które chce pograć. Ale obie okazję mi uciekły, więc teraz sobie odpuszam całkiem. Nawet nie mogę złożyć wnisoku o raty na Xboxa (,)