Wpis z mikrobloga

Znacie jakąś firmę godna polecenia która wymieni drzwi wejściowe do mieszkania w wielkiej płycie? Co jakiś czas są jakieś ulotki na klatce "zapisy na wymianę drzwi" ale wygląda to jak jakaś lipa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rzeszow
  • 6
@zgrabnyfikolek: ja brałem firmę z tych ulotek i poza tym że nie mieli tych drzwi w kolorze który chciałem i czekałem ze 3-4 tygodnie bo jeszcze długi weekend mi się trafił to nie ma na co narzekać. Wymiana trwała około 4-5 godzin, zrobili szpalety, próg za dopłatą i nie nabrudzili więcej niż było to konieczne
@Mamoniowa Dzięki za odzew. Mam parę pytań. Pamiętasz może która to z tych firm robiła te drzwi? Bo 2 czy 3 rodzaje tych ulotek dostaje. A same drzwi są okej? W sensie nie słychać każdego "pierda" z klatki? ( ͡º ͜ʖ͡º) I ile w ogóle za całość wyszło? Może być na priv :)
@zgrabnyfikolek: znalazłem umowę (sami zaproponowali przed montażem) P.U.H. NATI, najtańsze drzwi z ościeżnicami były za 1550 zł z montażem i najtańszymi klamkami i zamkiem + próg. Co do wygłuszenia to trudno powiedzieć bo ja tam nie mieszkam a poprzednie drzwi były z kartonu więc nowe na pewno są lepsze.