Wpis z mikrobloga

@Pozdzierany_Gumolit: to maly pikus. Jak ja gram z kumplem dwumecz, to w 3 przypadkach na 5 w drugim meczu ktorys z nas ma „skradzione” gole. Prowadzi to do sytuacji gdzie pod koniec drugiego meczu jest na przyklad 5-5, w rzeczywistosci powinno byc 6-5, a system wrzuca dogrywke. Na podsumowaniu jest wynik prawidlowy (suma rzeczywiscie strzelonych bramek), ale zdarza się, ze jest wynik 6-5 dla zawodnika A, a wg systemu wygral B.
@Pozdzierany_Gumolit dziwnym trafem każdy wrzucający takie screeny zapomina umieścić celności strzałów na nich.
Jak Cię typ klepał w polu karnym i strzelał z 3 metrów to miał swoją skuteczność. Jak Ty waliles z byle odległości i kąta to masz swoją.
@koters: No przecież napisałem że większość moich strzałów była niecelna. I to praktycznie w każdej sytuacji i odległości, od 1 vs 1, po strzał z bliska na pustą bramkę, przez strzały zza pola karnego. Oddałem bardzo wiele strzałów w tej grze, nie mówię tu o meczu tylko o grze, wiem jak robić żeby strzał był dobry, mam to już wypracowane, gram długo tym samym składem już, więc wiem czego się spodziewać
@Pozdzierany_Gumolit to faktycznie dziwne. Ja mam lewego i morientesa na N i też wiem jak strzelają, czego się spodziewać, zazwyczaj to bramki z niczego walą. Ale fakt, czasem zdarza się kilka strzałów pod rząd, że nie strzelają z bliska, potencjalnie pewniaków. Ot gra taka, następny mecz przeciwnik obija słupki;]