Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam. Mam 20-pare lat i chciałbym zapytać was, co robić dalej. Na wstępie zarys ogólny:
Jak wspomniałem, jestem jeszcze „w miarę młody”. Z ryja jestem bardzo przeciętny/słaby. Mam za to dobrą pracę w korpo, ukończyłem bardzo dobre studia (ale nie żadne informatyczne czy ogólnie ścisłe) na prywatnej uczelni, powszechnie kojarzone z byciem „bananowym dzieckiem” i „oskarkiem”. Jakiś czas temu rozstaliśmy się z moją drugą połową. Planowaliśmy wspólną przyszłość, byliśmy ze sobą długo. Żeby „załatać pustki” związałem się z inną dziewczyną. Dogadujemy się świetnie, nie mamy żadnych różnic w światopoglądzie, w przeciwieństwie do poprzedniej. Jednak nie czuję tego. Ciągle myślę o byłej i widzę ją wszędzie. Terapia niestety nie pomaga. Nie wiem co robić dalej. Naprawdę, bycie z kimś do kogo nic się nie czuje jest tak strasznie trudne… #problemyniebieskichpaskow #problemyrozowychpaskow #zwiazki #przegryw #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63848e504bf3873cacecba23
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz