Wpis z mikrobloga

Nigdy nie używałem tego w praktyce, ale wydaje mi się, że wersja C będzie wygodniejsza pod tym kątem, że jestem praworęczny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: ja właśnie zamontowałem na B i teraz się zastanawiam, czy to był dobry pomysł, bo częściej jednak widuję C. Na pewno odpada D. Jak siądziesz przodem (jak na bidecie), to wygodniej będzie A lub B, jak tyłem to C. Właśnie wróciłem z wakacji w Tajlandii. Tam to jest bardzo popularne rozwiązanie - właściwie przy każdym kibelku. Zazwyczaj widziałem wariant C.
@becvvv: Mam bidettę, i po czasie stwierdzam, że przydaje się także, do np. napełniania wiadra wodą, lub przemywania miski itd, Z jednej strony A bardziej poręczne do łapania (nie trzeba sięgać ręką do tyłu), ale z drugiej C, bo jest łatwiejszy dostęp, gdy chcesz coś właśnie innego, plus, o ile dasz dłużyszy wąż, to sięgniesz tęz umylki. Ogólnie bidetka zajebista sprawa, polecam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: po przeprowadzeniu kilku testów stwierdzam, że układ C jest w pytę. B też jest git. W sumie jedyna różnica to którą ręką sięgniesz po słuchawkę, potem ewentualnie przełożysz do prawej.

Dodatkowo rozważ jakąś redukcję ciśnienia wody, żeby kiedyś przypadkiem nie zrobić sobie lewatywy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: no i generalnie sam sprzęt Omniresa jest dość masywny (a przynajmniej te modele wykonane z mosiądzu), daje poczucie solidności wykonania w przeciwieństwie do niektórych tańszych producentów. Jak masz możliwość, pójdź najlepiej do ich salonu i obejrzyj na żywo.