Wpis z mikrobloga

Nigdy nie używałem tego w praktyce, ale wydaje mi się, że wersja C będzie wygodniejsza pod tym kątem, że jestem praworęczny
  • Odpowiedz
@becvvv: jesli jestes praworeczny to A lub B, nie C jak ktos tutaj doradzil, wsiadz do samochodu i zobacz czy wygodniej Ci zapinac pas lewa reka czy prawa i bedziesz mal odpowiedz czemu tak mowie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: ja właśnie zamontowałem na B i teraz się zastanawiam, czy to był dobry pomysł, bo częściej jednak widuję C. Na pewno odpada D. Jak siądziesz przodem (jak na bidecie), to wygodniej będzie A lub B, jak tyłem to C. Właśnie wróciłem z wakacji w Tajlandii. Tam to jest bardzo popularne rozwiązanie - właściwie przy każdym kibelku. Zazwyczaj widziałem wariant C.
  • Odpowiedz
@becvvv: Mam bidettę, i po czasie stwierdzam, że przydaje się także, do np. napełniania wiadra wodą, lub przemywania miski itd, Z jednej strony A bardziej poręczne do łapania (nie trzeba sięgać ręką do tyłu), ale z drugiej C, bo jest łatwiejszy dostęp, gdy chcesz coś właśnie innego, plus, o ile dasz dłużyszy wąż, to sięgniesz tęz umylki. Ogólnie bidetka zajebista sprawa, polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: po przeprowadzeniu kilku testów stwierdzam, że układ C jest w pytę. B też jest git. W sumie jedyna różnica to którą ręką sięgniesz po słuchawkę, potem ewentualnie przełożysz do prawej.

Dodatkowo rozważ jakąś redukcję ciśnienia wody, żeby kiedyś przypadkiem nie zrobić sobie lewatywy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: dodatkowo przycisk na słuchawce daje możliwość stopniowej regulacji ciśnienia wody. Nie wiem, czy to samo jest w wariancie 2.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: no i generalnie sam sprzęt Omniresa jest dość masywny (a przynajmniej te modele wykonane z mosiądzu), daje poczucie solidności wykonania w przeciwieństwie do niektórych tańszych producentów. Jak masz możliwość, pójdź najlepiej do ich salonu i obejrzyj na żywo.
  • Odpowiedz